Obietnica


2 głosy
Obietnica
Oceń film
5.00

Obietnica - fabułaFabuła filmu "Obietnica"Film "Obietnica" to opowieść o miłości, która przetrwała próbę czasu. Głównymi bohaterami są Anna i Jan, którzy poznali się w czasie wojny. Oboje zakochali się w sobie, ale ich miłość została przerwana przez wojnę.

Anna i JanAnna i Jan są młodymi ludźmi, którzy poznali się w czasie wojny. Anna jest córką wpływowego polityka, a Jan jest żołnierzem. Oboje są zakochani, ale ich miłość zostaje przerwana przez wojnę. Anna musi opuścić swoją rodzinę i uciekać do innego kraju. Jan zostaje w kraju i walczy w wojnie.

Po latachPo latach Anna i Jan spotykają się ponownie. Anna wraca do swojego kraju i odnajduje Jana. Oboje są zaskoczeni, ale szybko odzyskują swoją miłość. Anna i Jan postanawiają wziąć ślub i zamieszkać razem.

KonfliktNiestety, ich szczęście nie trwa długo. Anna i Jan są świadkami okrutnych wydarzeń, które mają miejsce w ich kraju. Jan postanawia walczyć o lepszą przyszłość, a Anna musi zdecydować, czy będzie go wspierać, czy też nie.

ZakończenieAnna i Jan walczą o swoją miłość i przyszłość. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeciwności losu i odzyskać szczęście. Film kończy się sceną, w której Anna i Jan trzymają się za ręce i patrzą w przyszłość.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Obietnica obsada
Obietnica
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 97 min.
Reżyseria: Anna Kazejak
Scenariusz: Anna Kazejak, Magnus von Horn
Produkcja: Dania, Polska
Premiera: 14 marca 2014 (Polska)
13 lutego 2014 (świat)

Obietnica - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Obietnica - Opinie

6 + 4 =

Obietnica - polecane w tej kategorii

Obietnica - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne