Dziewczyna zawodowa


0 głosy
The Girlfriend Experience
Oceń film
0.00

Dziewczyna zawodowa - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna zawodowa"Film "Dziewczyna zawodowa" opowiada historię młodej kobiety, która postanawia zmienić swoje życie. Główna bohaterka, Alice, jest młodą kobietą, która pracuje jako sekretarka w biurze. Jest zmęczona swoją pracą i postanawia zmienić swoje życie. Postanawia zostać dziewczyną zawodową.

Alice wchodzi w świat dziewczyn zawodowychAlice zaczyna szukać pracy jako dziewczyna zawodowa. Poznaje wielu ludzi, którzy pracują w tej branży. Poznaje również swojego pracodawcę, który jest właścicielem agencji towarzyskiej. Alice zaczyna pracować dla niego i szybko staje się jedną z najlepszych dziewczyn zawodowych.

Alice spotyka swojego klientaAlice spotyka swojego pierwszego klienta, którym okazuje się być młody, bogaty biznesmen. Alice i jej klient zaczynają się zaprzyjaźniać i Alice zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej klient jest wyjątkowy. Alice i jej klient zaczynają się spotykać i zakochują się w sobie.

Alice i jej klient muszą stawić czoła przeszkodomAlice i jej klient muszą stawić czoła wielu przeszkodom, aby ich związek mógł przetrwać. Alice musi zmierzyć się z wieloma problemami, takimi jak jej praca, jej przeszłość i jej rodzina. Alice i jej klient muszą walczyć o swoją miłość i przetrwać wszystkie trudności.

ZakończenieAlice i jej klient w końcu pokonują wszystkie przeszkody i są w stanie zbudować trwały związek. Alice zostaje wolna od swojej przeszłości i może cieszyć się szczęśliwym życiem z ukochaną osobą. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Alice i jej klient są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna zawodowa obsada
Dziewczyna zawodowa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 74 min.
Reżyseria: Steven Soderbergh
Scenariusz: David Levien, Brian Koppelman
Produkcja: USA
Premiera: 20 stycznia 2009 (świat)

Dziewczyna zawodowa - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Dziewczyna zawodowa - Opinie

10 + 7 =

Dziewczyna zawodowa - polecane w tej kategorii

Dziewczyna zawodowa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne