Kwartet - fabułaFabuła filmu "Kwartet"Film "Kwartet" to opowieść o czterech przyjaciołach, którzy poznali się w szkole muzycznej. Przez lata wspierali się nawzajem, tworząc zgraną grupę. Głównymi bohaterami są: Robert, Sarah, Mark i Jenny.

RobertRobert jest najstarszym z czwórki. Jest wybitnym skrzypkiem, który wybrał karierę muzyczną. Jego marzeniem jest założenie własnego zespołu.

SarahSarah jest wokalistką. Ma wielkie marzenie, by zaśpiewać na scenie operowej. Przez lata wspierała Roberta w jego muzycznych przedsięwzięciach.

MarkMark jest kompozytorem. Jego największym marzeniem jest napisanie wielkiego dzieła muzycznego. Przez lata wspierał Roberta w jego muzycznych przedsięwzięciach.

JennyJenny jest pianistką. Jest bardzo utalentowana, ale ma trudności z odnalezieniem się w świecie muzyki. Przez lata wspierała Roberta w jego muzycznych przedsięwzięciach.

FabułaGłównym wątkiem filmu jest próba zrealizowania marzeń czwórki przyjaciół. Robert postanawia założyć własny zespół, a Sarah, Mark i Jenny postanawiają mu w tym pomóc. Wspólnie przygotowują się do występu w operze. W trakcie przygotowań czwórka przyjaciół musi zmierzyć się z wieloma trudnościami, ale w końcu udaje im się zrealizować swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kwartet obsada
Kwartet
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Dustin Hoffman
Scenariusz: Ronald Harwood
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 12 kwietnia 2013 (Polska)
9 września 2012 (świat)

Kwartet - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Kwartet - Opinie

2 + 10 =

Kwartet - polecane w tej kategorii

Kwartet - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne