Lęk wysokości


1 głosy
Lęk wysokości
Oceń film
5.00

Lęk wysokości - fabułaFabuła filmu "Lęk wysokości"Film "Lęk wysokości" opowiada historię młodego mężczyzny, który od dziecka cierpi na lęk wysokości. Jego imię to Peter. Peter jest zmuszony do przezwyciężenia swojego lęku, gdyż jego praca wymaga od niego wspinaczki po wysokich budynkach.

Postacie występujące w filmieGłównym bohaterem filmu jest Peter, młody mężczyzna, który od dziecka cierpi na lęk wysokości. Jego przyjaciółką jest Sarah, która wspiera go w jego walce z lękiem. W filmie występuje również jego pracodawca, który wymaga od niego wspinaczki po wysokich budynkach.

Fabuła filmuPeter jest zmuszony do przezwyciężenia swojego lęku, gdyż jego praca wymaga od niego wspinaczki po wysokich budynkach. Sarah wspiera go w jego walce z lękiem, ale Peter wciąż ma trudności z pokonaniem swojego strachu. W końcu postanawia skorzystać z pomocy profesjonalnego terapeuty, który pomaga mu w przezwyciężeniu lęku.

Peter zaczyna pracować na wysokościach, ale jego lęk wciąż go ogranicza. W końcu postanawia wziąć udział w ekstremalnym wyzwaniu, które polega na wspinaczce po najwyższym budynku w mieście. Peter wspina się po budynku, ale w pewnym momencie jego lęk wysokości powraca. Sarah i jego pracodawca wspierają go, dzięki czemu udaje mu się pokonać swój lęk i ukończyć wyzwanie.

Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Peter pokonuje swój lęk wysokości i odnosi sukces w swojej pracy. Jego pracodawca docenia jego wysiłek i postanawia zatrudnić go na stałe. Peter i Sarah cieszą się ze swojego sukcesu i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lęk wysokości obsada
Lęk wysokości
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Bartosz Konopka
Scenariusz: Piotr Borkowski, Bartosz Konopka
Produkcja: Polska
Premiera: 6 czerwca 2011 (Polska i świat)

Lęk wysokości - gdzie obejrzeć

5 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Lęk wysokości - Opinie

10 + 7 =

Lęk wysokości - polecane w tej kategorii

Lęk wysokości - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne