Sztuczki


0 głosy
Sztuczki
Oceń film
0.00

Sztuczki - fabułaFabuła filmu "Sztuczki"Film "Sztuczki" to historia o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają wykorzystać swoje umiejętności w sztuczkach magicznych, aby zarobić pieniądze. Głównymi bohaterami są: Kuba i Tomek.

Kuba i TomekKuba i Tomek są przyjaciółmi od dzieciństwa. Obaj są zafascynowani sztukami magicznymi i postanawiają wykorzystać swoje umiejętności, aby zarobić pieniądze. Kuba jest bardziej odważny i pomysłowy, a Tomek jest bardziej skromny i zachowawczy.

Pomysł na biznesKuba i Tomek postanawiają wykorzystać swoje umiejętności w sztuczkach magicznych, aby zarobić pieniądze. Postanawiają zorganizować pokazy sztuczek w lokalnych klubach i restauracjach. Ich pomysł okazuje się sukcesem i zaczynają zarabiać coraz więcej pieniędzy.

KonkurencjaKuba i Tomek zaczynają mieć coraz więcej konkurentów. Ich największym rywalem jest znany magik, który ma wielu fanów i zaczyna zarabiać coraz więcej pieniędzy. Kuba i Tomek postanawiają zmierzyć się z nim w konkursie sztuczek magicznych.

Konkurs sztuczek magicznychKuba i Tomek przygotowują się do konkursu sztuczek magicznych. Próbują wymyślić nowe sztuczki, aby wygrać konkurs. Ich przygotowania są jednak przerwane, gdy ich przyjaciel, który jest właścicielem klubu, w którym mają występować, zostaje porwany.

Porwanie przyjacielaKuba i Tomek postanawiają odnaleźć i uratować swojego przyjaciela. W tym celu wykorzystują swoje umiejętności w sztuczkach magicznych, aby odnaleźć i uwolnić go. W końcu udaje im się odnaleźć i uwolnić przyjaciela.

ZakończenieKuba i Tomek wygrywają konkurs sztuczek magicznych i zdobywają dużą sławę. Ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek i postanawiają kontynuować swoją przygodę z sztuczkami magicznymi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sztuczki obsada
Sztuczki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Andrzej Jakimowski
Scenariusz: Andrzej Jakimowski
Produkcja: Polska
Premiera: 26 października 2007 (Polska)
wrzesień 2007 (świat)

Sztuczki - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Sztuczki - Opinie

4 + 8 =

Sztuczki - polecane w tej kategorii

Sztuczki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne