80 milionów


4 głosy
80 milionów
Oceń film
3.25

80 milionów - fabułaFabuła filmu "80 milionów"Film "80 milionów" to historia o dwóch przyjaciołach, którzy postanawiają wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 80 milionów złotych. Bohaterowie, Tomek i Kuba, są zdesperowani i gotowi na wszystko, by wygrać.

Tomek i Kuba są przyjaciółmi od dzieciństwa. Kuba jest zamożnym biznesmenem, który prowadzi własną firmę. Tomek natomiast jest bezrobotny i mieszka w małym mieszkaniu. Kuba postanawia pomóc przyjacielowi i wspólnie z nim wziąć udział w konkursie.

Konkurs polega na tym, że uczestnicy muszą wykonać zadanie w ciągu 24 godzin. Zadanie jest bardzo trudne i wymaga wiedzy, umiejętności i odwagi. Tomek i Kuba postanawiają wspólnie wykonać zadanie i wygrać 80 milionów złotych.

W trakcie wykonywania zadania Tomek i Kuba spotykają różnych ludzi, którzy mają wpływ na ich decyzje. Są to m.in. ich przyjaciółka, która wspiera ich w trudnych chwilach, oraz ich wrogowie, którzy próbują im przeszkodzić.

W końcu Tomek i Kuba wykonują zadanie i wygrywają konkurs. Dzięki temu zdobywają 80 milionów złotych. Z pieniędzy tej sumy Kuba postanawia pomóc przyjacielowi i wspólnie z nim założyć firmę.

Film "80 milionów" to historia o przyjaźni, odwadze i determinacji. Pokazuje, że z odpowiednim podejściem można osiągnąć wszystko, nawet niemożliwe.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 80 milionów obsada
80 milionów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Waldemar Krzystek
Scenariusz: Waldemar Krzystek, Krzysztof Kopka
Produkcja: Polska
Premiera: 25 listopada 2011 (Polska)
25 listopada 2011

80 milionów - gdzie obejrzeć

od 5,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

80 milionów - Opinie

6 + 4 =
Łeo, 2023-02-20 23:26:49
B.dobry film Odpowiedz

80 milionów - polecane w tej kategorii

80 milionów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne