Niebo nad Saharą


2 głosy
Le Dernier vol de Lancaster
Oceń film
2.50

Niebo nad Saharą - fabułaFabuła filmu "Niebo nad Saharą"Film "Niebo nad Saharą" to opowieść o przyjaźni, która łączy trójkę dzieci z różnych środowisk. Każde z nich ma inne pochodzenie i wyznanie.

ChaimChaim to 12-letni chłopiec pochodzący z ortodoksyjnej rodziny żydowskiej. Jego rodzice są bardzo surowi i wymagają od niego, aby trzymał się zasad religii. Chaim jest bardzo zamknięty w sobie i nieufny wobec innych.

KhaledKhaled to 12-letni chłopiec pochodzący z rodziny muzułmańskiej. Jego rodzice są bardzo troskliwi i starają się, aby ich syn był szczęśliwy. Khaled jest bardzo otwarty i przyjaźnie nastawiony do innych.

YaelYael to 12-letnia dziewczynka pochodząca z rodziny chrześcijańskiej. Jej rodzice są bardzo zaangażowani w działalność charytatywną. Yael jest bardzo energiczna i ciekawa świata.

PrzyjaźńChaim, Khaled i Yael spotykają się w szkole i szybko zaprzyjaźniają. Pomimo różnic w pochodzeniu i wyznaniu, dzieci szybko zaczynają wspólnie spędzać czas. Wkrótce odkrywają, że ich przyjaźń jest silniejsza niż wszystko inne.

PrzygodaChaim, Khaled i Yael postanawiają wyruszyć w podróż do Sahary. Chcą odkryć tajemniczy świat, który ich łączy. W trakcie wyprawy dzieci spotykają wielu ciekawych ludzi i przeżywają wiele przygód.

MorałFilm "Niebo nad Saharą" pokazuje, że pomimo różnic w pochodzeniu i wyznaniu, ludzie mogą być przyjaciółmi. Pokazuje również, że przyjaźń może być silniejsza niż wszystko inne.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Niebo nad Saharą obsada
Niebo nad Saharą
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Przygodowy, Romans
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Karim Dridi
Scenariusz: Pascal Arnold, Karim Dridi
Produkcja: Francja
Premiera: 8 lipca 2011 (Polska)
5 listopada 2009 (świat)

Niebo nad Saharą - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Niebo nad Saharą - Opinie

8 + 10 =

Niebo nad Saharą - polecane w tej kategorii

Niebo nad Saharą - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne