Paranoid Park


0 głosy
Paranoid Park
Oceń film
0.00

Paranoid Park - fabułaGus Van Sant - "Paranoid Park""Paranoid Park" to film reżysera Gus Van Sant, który opowiada historię młodego chłopca o imieniu Alex. Alex jest nastolatkiem, który mieszka w Portland w stanie Oregon. Jest on zafascynowany skateboardingiem i w wolnym czasie uczęszcza do tajemniczego miejsca zwanego Paranoid Park.

Alex i jego przygoda w Paranoid ParkAlex wraz ze swoimi przyjaciółmi odwiedza Paranoid Park, aby uprawiać skateboarding. Jednak wkrótce okazuje się, że to miejsce jest niebezpieczne. Pewnego dnia Alex zostaje zaatakowany przez gangstera, który chce go okraść. Alex w obronie własnej zabija go.

Konsekwencje zabójstwaAlex jest przerażony tym, co się stało i postanawia ukryć swój czyn. Jednak wkrótce jego sekret wychodzi na jaw. Alex zostaje zmuszony do stawienia czoła konsekwencjom swojego czynu. Musi zmierzyć się z własnymi wyrzutami sumienia i zdecydować, jak poradzić sobie z sytuacją.

ZakończenieAlex musi zmierzyć się z własnymi wyborami i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jego czyn był słuszny. Film kończy się sceną, w której Alex wybiera się na skateboardową przejażdżkę, aby zapomnieć o swoich problemach. Film kończy się niedopowiedzeniem, pozostawiając widzom do własnej interpretacji, jak Alex poradzi sobie z sytuacją.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Paranoid Park obsada
Paranoid Park
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 80 min.
Reżyseria: Gus Van Sant
Scenariusz: Gus Van Sant
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 13 czerwca 2008 (Polska)
21 maja 2007 (świat)

Paranoid Park - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Paranoid Park - Opinie

9 + 10 =

Paranoid Park - polecane w tej kategorii

Paranoid Park - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne