Starbuck


0 głosy
Starbuck
Oceń film
0.00

Starbuck - fabułaFabuła filmu "Starbuck"Film "Starbuck" opowiada historię Davida Wozniaka, który jest zwykłym kanadyjskim facetem. Ma 42 lata i jest zaręczony z Valérie. David ma jednak jeden sekret, który może zmienić jego życie na zawsze.

David WozniakDavid jest zwykłym facetem, który pracuje jako dostawca mięsa. Ma 42 lata i jest zaręczony z Valérie. David ma jednak jeden sekret, który może zmienić jego życie na zawsze. Przed laty był dawcą nasienia w klinice inseminacji i okazuje się, że jego nasienie zostało wykorzystane do stworzenia 533 dzieci.

Julien LambertJulien Lambert jest prawnikiem, który został poproszony o zbadanie sprawy dotyczącej Davida. Julien jest zdeterminowany, aby wyjaśnić sprawę i zapobiec jej wyciekowi do mediów.

KrzysztofKrzysztof jest jednym z dzieci Davida. Jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako kelner. Krzysztof jest zdeterminowany, aby odnaleźć swojego biologicznego ojca.

ValérieValérie jest narzeczoną Davida. Jest wspierająca i zrozumiała wobec Davida, ale jest też zaniepokojona, gdy dowiaduje się o jego sekrecie.

FabułaDavid dowiaduje się, że jego nasienie zostało wykorzystane do stworzenia 533 dzieci. Postanawia odnaleźć swoje dzieci i zapobiec wyciekowi informacji do mediów. W tym celu współpracuje z Julienem, który pomaga mu w zbadaniu sprawy. W międzyczasie David spotyka Krzysztofa, jednego z jego dzieci. David i Krzysztof zaczynają się zaprzyjaźniać, a David zaczyna zdawać sobie sprawę, jak wiele dzieci ma i jak wiele zmieniło jego życie. W końcu David musi zdecydować, czy chce ujawnić swoją tożsamość swoim dzieciom i jak to wpłynie na jego życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Starbuck obsada
Starbuck
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: Ken Scott
Scenariusz: Ken Scott, Martin Petit
Produkcja: Kanada
Premiera: 27 lipca 2011 (świat)

Starbuck - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
za darmo
Film dostępny za darmo dla zarejestrowanych użytkowników
Oglądaj

Starbuck - Opinie

10 + 10 =

Starbuck - polecane w tej kategorii

Starbuck - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne