Yuma - fabułaFabuła filmu "Yuma"Film "Yuma" to western opowiadający historię dwóch braci, Ryana i Bena. Ryan jest zawadiaką, który wybiera się do miasteczka Yuma, aby zarobić trochę pieniędzy. Jego młodszy brat Ben, który jest znacznie bardziej uczciwy, postanawia towarzyszyć mu w podróży.

KonfliktGłównym konfliktem w filmie jest walka Ryana z miejscowym szeryfem, Johnem McLaurem. McLaur jest zdeterminowany, aby złapać Ryana i ukarać go za jego przestępstwa. Ryan jest jednak równie zdeterminowany, aby uniknąć aresztowania.

PostacieGłównymi postaciami w filmie są Ryan i Ben. Ryan jest zawadiaką, który jest zdeterminowany, aby zarobić trochę pieniędzy, niezależnie od konsekwencji. Jego młodszy brat Ben jest znacznie bardziej uczciwy i postanawia towarzyszyć mu w podróży.

Drugą ważną postacią jest szeryf John McLaur. Jest on zdeterminowany, aby złapać Ryana i ukarać go za jego przestępstwa.

ZakończenieFilm kończy się sceną, w której Ryan i Ben stają do pojedynku z McLaurem. Ryan wygrywa pojedynek, ale zamiast uciekać, postanawia zostać w mieście i zacząć nowe życie. Ben również zostaje w mieście, aby wspierać Ryana w jego nowym życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Yuma obsada
Yuma
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sensacyjny
Czas trwania: 108 min.
Reżyseria: Piotr Mularuk
Scenariusz: Piotr Mularuk, Wojciech Gajewicz
Produkcja: Polska, Czechy
Premiera: 10 sierpnia 2012 (Polska)
30 czerwca 2012 (świat)

Yuma - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
5,99 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Yuma - Opinie

7 + 5 =

Yuma - polecane w tej kategorii

Yuma - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne