Inferno


0 głosy
Inferno
Oceń film
0.00

Inferno - fabułaTajemniczy kodFilm "Inferno" rozpoczyna się w Rzymie, gdzie Robert Langdon, profesor symbologii z Harvardu, budzi się w szpitalu z amnezją. Nie wie, jak się tam znalazł ani jak długo tam był. Jego jedynym wskazówką jest tajemniczy kod, który ma na swoim ciele.

PoszukiwaniaLangdon wraz z doktor Sienną Brooks, młodą lekarką, która go opiekuje, wyruszają w poszukiwaniu odpowiedzi. Wkrótce odkrywają, że kod jest związany z pracami słynnego włoskiego poety, Dantego Alighieri.

ZagrożenieLangdon i Sienna szybko odkrywają, że ktoś chce ich zatrzymać. Jest to zorganizowana grupa, która chce wykorzystać wiedzę Langdona do zrealizowania swoich złych planów.

OdkrycieLangdon i Sienna odkrywają, że kod jest związany z tajemniczym wynalazkiem, który może zmienić świat. Muszą go znaleźć i powstrzymać złych ludzi przed jego wykorzystaniem.

Walka o przetrwanieLangdon i Sienna wyruszają w podróż po Europie, aby znaleźć wynalazek i powstrzymać złych ludzi. Muszą walczyć o swoje życie i przetrwać wszelkie niebezpieczeństwa, które napotykają na swojej drodze.

ZakończenieLangdon i Sienna ostatecznie odnajdują wynalazek i powstrzymują złych ludzi. W końcu odzyskują swoją pamięć i wracają do Rzymu, aby zakończyć swoją przygodę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Inferno obsada
Inferno
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 60 min.
Reżyseria: Maciej Pieprzyca
Scenariusz: Maciej Pieprzyca, Bartosz Kurowski
Produkcja: Polska
Premiera: 4 czerwca 2001 (Polska i świat)

Inferno - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Inferno - Opinie

5 + 7 =

Inferno - polecane w tej kategorii

Inferno - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne