Grbavica


0 głosy
Grbavica
Oceń film
0.00

Grbavica - fabułaFabuła filmu "Grbavica"Film "Grbavica" to opowieść o Sarajewie, które po wojnie domowej w Bośni i Hercegowinie w latach 1992-1995 zostało zniszczone. Główną bohaterką jest Esma, samotna matka, która wychowuje swoją córkę, Sarę. Esma pracuje w kasynie, aby zapewnić córce wszystko, czego potrzebuje.

Esma i SaraEsma i Sara żyją w ubogiej dzielnicy Sarajewa, zwanej Grbavica. Esma jest zmuszona ukrywać przed córką prawdę o jej ojcu, który zginął w czasie wojny. Sara jest zazdrosna o uwagę, jaką jej matka poświęca swojemu przyjacielowi, Mirsadowi.

MirsadMirsad jest młodym mężczyzną, który pracuje jako kierowca taksówki. Jest on przyjacielem Esmy i jej córki. Jego życie zmienia się, gdy dowiaduje się, że jego ojciec był zamieszany w zbrodnie wojenne.

KonfliktEsma i Mirsad starają się pomóc Sarze w odnalezieniu prawdy o jej ojcu. W tym celu wybierają się do miejsca, w którym miał on zginąć. Wkrótce okazuje się, że jego śmierć była związana z zbrodniami wojennymi.

ZakończenieEsma i Mirsad starają się pomóc Sarze w odnalezieniu prawdy o jej ojcu. W końcu odkrywają, że jego śmierć była związana z zbrodniami wojennymi. Film kończy się sceną, w której Esma i Sara wybaczają Mirsadowi i jego ojcu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Grbavica obsada
Grbavica
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Jasmila Žbanić
Scenariusz: Jasmila Žbanić
Produkcja: Austria, Chorwacja, Niemcy, Bośnia i Hercegowina
Premiera: 19 stycznia 2007 (Polska)
12 lutego 2006 (świat)

Grbavica - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Grbavica - Opinie

4 + 2 =

Grbavica - polecane w tej kategorii

Grbavica - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne