Jedna noc z królem


3 głosy
One Night with the King
Oceń film
5.00

Jedna noc z królem - fabułaFabuła filmu "Jedna noc z królem"Film "Jedna noc z królem" to opowieść o młodym chłopcu imieniem Jamal, który mieszka w slumsach Bombaju. Jamal marzy o tym, by zostać królem i wygrać milion dolarów w popularnym programie telewizyjnym "Kto chce zostać królem?".

Jamal i jego przyjacieleJamal ma dwóch przyjaciół, Salima i Latika. Razem próbują dostać się do studia, w którym odbywa się program. W tym celu Jamal wykorzystuje swoją wiedzę i zdolności, aby przejść przez wszystkie etapy konkursu.

Premierowy odcinek programuW pierwszym odcinku programu Jamal wygrywa milion dolarów. Jego przyjaciele są zachwyceni, ale Jamal wie, że musi podzielić pieniądze między nich. Postanawia więc, że wykorzysta swoje wygrane, aby pomóc swoim przyjaciołom.

Spotkanie z królemJamal spotyka się z królem, który jest zachwycony jego wiedzą i zdolnościami. Król postanawia dać Jamalowi szansę, aby mógł zostać królem. Jamal zgadza się i wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie.

ZakończenieW końcu Jamal odnajduje swoje miejsce w świecie i zostaje królem. Jego przyjaciele są szczęśliwi, a Jamal wykorzystuje swoje wygrane, aby pomóc swoim przyjaciołom i ludziom z slumsów. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jamal i jego przyjaciele cieszą się z jego sukcesu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jedna noc z królem obsada
Jedna noc z królem
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Historyczny
Czas trwania: 117 min.
Reżyseria: Michael O. Sajbel
Scenariusz: Stephan Blinn
Produkcja: USA
Premiera: 10 października 2006 (świat)

Jedna noc z królem - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Jedna noc z królem - Opinie

8 + 10 =

Jedna noc z królem - polecane w tej kategorii

Jedna noc z królem - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne