Party girl


0 głosy
Party girl
Oceń film
0.00

Party girl - fabułaFabuła filmu "Party girl"Angela jest młodą kobietą, która mieszka w Nowym Jorku. Pracuje jako kelnerka w klubie nocnym, gdzie zarabia na życie. Jej życie toczy się wokół imprez i zabawy. Jednak pewnego dnia jej babcia, Judy, zachorowała i Angela musi zająć się jej biblioteką.

Angela i JudyAngela i Judy są bardzo blisko ze sobą. Judy jest dla niej jak matka, która wychowała ją po śmierci jej rodziców. Judy jest bibliotekarką i ma wielkie marzenie, aby jej biblioteka stała się miejscem, w którym ludzie będą mogli czerpać wiedzę i inspirację.

Pomoc przyjaciółAngela postanawia pomóc babci w jej marzeniu. W tym celu zwraca się o pomoc do swoich przyjaciół. Wspólnie zaczynają organizować imprezy, aby zebrać fundusze na bibliotekę. Wkrótce biblioteka staje się miejscem, w którym ludzie mogą spotkać się, wymieniać poglądy i czerpać wiedzę.

ZakończenieAngela i jej przyjaciele odnoszą sukces w swoim działaniu. Biblioteka Judy staje się miejscem, w którym ludzie mogą czerpać wiedzę i inspirację. Angela odkrywa, że jej życie nie musi być tylko o zabawie i imprezach. Może być o wiele więcej.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Party girl obsada
Party girl
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger i in.
Scenariusz: Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger i in.
Produkcja: Francja
Premiera: 15 maja 2015 (Polska)
15 maja 2014 (świat)

Party girl - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj

Party girl - Opinie

3 + 2 =

Party girl - polecane w tej kategorii

Party girl - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne