Piąte: nie odchodź


0 głosy
Piąte: nie odchodź
Oceń film
0.00

Piąte: nie odchodź - fabułaFabuła filmu "Piąte: nie odchodź"Film "Piąte: nie odchodź" opowiada historię pięciu przyjaciół, którzy postanawiają wyruszyć w podróż po Europie. W skład grupy wchodzą: John, Sarah, David, Mark i Anna.

Wyprawa po EuropieGrupa przyjaciół wyrusza w podróż po Europie, aby odkryć nowe miejsca i doświadczyć wielu przygód. Podczas wyprawy odwiedzają wiele zabytkowych miejsc, takich jak Wieża Eiffla, Koloseum w Rzymie i Wyspa Skye w Szkocji.

Niespodziewane wydarzeniaPodczas wyprawy przyjaciele spotykają się z wieloma niespodziewanymi wydarzeniami. Na przykład, podczas odwiedzin w Wiedniu, John i Sarah zostają porwani przez gangsterów. David, Mark i Anna muszą znaleźć sposób, aby ich uratować.

Walka o przyjaźńPodczas wyprawy przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom losu. Muszą walczyć o swoją przyjaźń i zrozumienie, aby móc przetrwać w trudnych sytuacjach.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie, gdy przyjaciele odzyskują Johna i Sarah i wracają do domu. Przyjaciele zdają sobie sprawę, że ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek i że nie powinni nigdy się od siebie oddalać.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piąte: nie odchodź obsada
Piąte: nie odchodź
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 70 min.
Reżyseria: Katarzyna Jungowska
Scenariusz: Eric Stępniewski, Wojciech Lepianka
Produkcja: Polska
Premiera: 13 marca 2015 (Polska)
13 marca 2015 (świat)

Piąte: nie odchodź - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Piąte: nie odchodź - Opinie

5 + 3 =

Piąte: nie odchodź - polecane w tej kategorii

Piąte: nie odchodź - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne