Zacznijmy od nowa


0 głosy
Begin Again
Oceń film
0.00

Zacznijmy od nowa - fabułaFabuła filmu "Zacznijmy od nowa"Film "Zacznijmy od nowa" to opowieść o dwójce ludzi, którzy poznają się w nietypowych okolicznościach. Głównymi bohaterami są Louisa Clark i Will Traynor.

Louis ClarkLouisa Clark to młoda dziewczyna, która mieszka w małym miasteczku. Jest bardzo wrażliwa i ma wielkie serce. Pracuje jako opiekunka dla Willa Traynora, który jest sparaliżowany od pasa w dół.

Will TraynorWill Traynor to były biznesmen, który został sparaliżowany w wyniku wypadku. Jest bardzo złośliwy i zgorzkniały, ale Louisa postanawia go zmienić.

Rozwój akcjiLouisie udaje się zmienić Willa i pomóc mu odzyskać radość życia. Wspólnie wybierają się na wycieczki, odkrywając nowe miejsca i doświadczając nowych przygód. Ich relacja staje się coraz bliższa, aż w końcu Louisa odkrywa, że Will planuje odejść.

ZakończenieLouisie udaje się przekonać Willa, że życie jest warte życia. W końcu Will decyduje się zostać i zacząć wszystko od nowa. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Louisa i Will są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zacznijmy od nowa obsada
Zacznijmy od nowa
Kategoria: Filmy
Gatunek: Muzyczny, Dramat, Komedia
Czas trwania: 104 min.
Reżyseria: John Carney
Scenariusz: John Carney
Produkcja: USA
Premiera: 4 lipca 2014 (Polska)
7 września 2013 (świat)

Zacznijmy od nowa - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj

Zacznijmy od nowa - Opinie

7 + 9 =

Zacznijmy od nowa - polecane w tej kategorii

Zacznijmy od nowa - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne