Syberyjska edukacja


0 głosy
Educazione siberiana
Oceń film
0.00

Syberyjska edukacja - fabułaFabuła filmu "Syberyjska edukacja"Film "Syberyjska edukacja" opowiada historię rodziny Caragiale, która mieszka w Rumunii. Głównym bohaterem jest 12-letni Nicolae, który wraz z rodziną przeprowadza się do Syberii.

Nicolae i jego rodzinaNicolae jest najstarszym dzieckiem w rodzinie Caragiale. Jego rodzice, Gheorghe i Olga, są zmuszeni wyemigrować z Rumunii do Syberii, aby zapewnić swojej rodzinie lepsze życie. Wraz z nimi wyjeżdża także młodsza siostra Nicolae, Ana.

Życie w SyberiiW Syberii rodzina Caragiale zamieszkuje w małym domku. Gheorghe i Olga starają się zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do życia. Nicolae i Ana uczęszczają do szkoły, gdzie poznają nowych przyjaciół.

Konflikt z lokalnymi mieszkańcamiNicolae i jego rodzina szybko zaczynają odczuwać niechęć lokalnych mieszkańców. Gheorghe i Olga starają się jednak zaprzyjaźnić z sąsiadami, aby zapewnić swoim dzieciom bezpieczne życie.

Walka o lepsze życieNicolae i jego rodzina muszą stawić czoła wielu trudnościom, aby zapewnić sobie lepsze życie. Wraz z przyjaciółmi Nicolae stara się znaleźć sposób na przetrwanie w nowym miejscu.

ZakończenieFilm kończy się happy endem. Nicolae i jego rodzina zaczynają odnosić sukcesy w nowym miejscu. Dzięki wytrwałości i determinacji udaje im się zapewnić sobie lepsze życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Syberyjska edukacja obsada
Syberyjska edukacja
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat, Kryminał
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Gabriele Salvatores
Scenariusz: Stefano Rulli, Sandro Petraglia i in.
Produkcja: Włochy
Premiera: 28 lutego 2013 (świat)

Syberyjska edukacja - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Syberyjska edukacja - Opinie

5 + 10 =

Syberyjska edukacja - polecane w tej kategorii

Syberyjska edukacja - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne