Miłość i blizny


0 głosy
Love and Bruises
Oceń film
0.00

Miłość i blizny - fabułaFabuła filmu "Miłość i blizny"Film "Miłość i blizny" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy próbują odnaleźć się w życiu. Głównymi bohaterami są: Anna i Michał.

Anna jest młodą kobietą, która pochodzi z biednej rodziny. Przez całe życie była wyśmiewana i odrzucana przez innych. Przez to czuje się niepewnie i niezrozumiana.

Michał jest młodym mężczyzną, który pochodzi z bogatej rodziny. Jest bardzo zamożny, ale jego rodzina nie akceptuje jego wyborów. Michał czuje się samotny i niezrozumiany.

Anna i Michał spotykają się przypadkiem i zaczynają się zaprzyjaźniać. Ich przyjaźń szybko przeradza się w miłość. Oboje zaczynają dostrzegać w sobie to, czego nie widzą inni.

Jednak ich miłość nie jest łatwa. Ich rodziny nie akceptują ich związku i starają się ich rozdzielić. Anna i Michał muszą walczyć o swoją miłość i przetrwać wszystkie trudności, które stają na ich drodze.

Czy Anna i Michał będą w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu i zbudować szczęśliwy związek? Przekonajcie się sami oglądając film "Miłość i blizny".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość i blizny obsada
Miłość i blizny
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 99 min.
Reżyseria: Ye Lou
Scenariusz: Ye Lou, Liu Jie Falin, Catherine Paillé
Produkcja: Chiny, Francja
Premiera: 1 września 2011 (świat)

Miłość i blizny - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Miłość i blizny - Opinie

4 + 1 =

Miłość i blizny - polecane w tej kategorii

Miłość i blizny - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne