Teoria wszystkiego


1 głosy
The Zero Theorem
Oceń film
3.00

Teoria wszystkiego - fabułaStephen Hawking - geniusz fizykiFilm "Teoria wszystkiego" opowiada historię Stephena Hawkinga, wybitnego fizyka, który w wieku 21 lat został dotknięty chorobą Lou Gehriga. Choroba ta sprawiła, że Hawking stracił zdolność poruszania się i mówienia. Mimo to, Hawking nie poddał się i wykorzystał swoją wiedzę, aby stworzyć teorię wszechświata.

Jane Hawking - wsparcie dla StephenaFilm skupia się również na postaci Jane Hawking, żony Stephena. Jane była wsparciem dla Stephena w jego naukowych wysiłkach, a także w codziennym życiu. Pomagała mu w codziennych czynnościach, takich jak jedzenie, ubieranie się i poruszanie się.

Teoria wszechświataFilm skupia się na wysiłkach Hawkinga, aby stworzyć teorię wszechświata. Hawking wykorzystał swoją wiedzę z fizyki i matematyki, aby stworzyć teorię, która wyjaśniałaby, jak powstał wszechświat. Jego teoria została uznana za jedną z najważniejszych w dziedzinie fizyki.

Koniec filmuFilm kończy się sceną, w której Hawking otrzymuje nagrodę Nobla za swoje odkrycia. Jest to wzruszający moment, w którym widzimy, jak wielkim wysiłkiem było dla Hawkinga stworzenie teorii wszechświata. Film kończy się słowami Hawkinga: "Nigdy nie przestawajmy szukać odpowiedzi".
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Teoria wszystkiego obsada
Teoria wszystkiego
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Dramat
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Terry Gilliam
Scenariusz: Pat Rushin
Produkcja: Francja, USA, Wielka Brytania, Rumunia
Premiera: 23 maja 2014 (Polska)
2 września 2013 (świat)

Teoria wszystkiego - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
9,90 zł
za film
Oglądaj

Teoria wszystkiego - Opinie

1 + 10 =

Teoria wszystkiego - polecane w tej kategorii

Teoria wszystkiego - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne