52 wtorki


0 głosy
52 Tuesdays
Oceń film
0.00

52 wtorki - fabułaFabuła filmu "52 wtorki"Film "52 wtorki" opowiada historię młodej kobiety, która postanawia zmienić swoje życie. Małgorzata (Agnieszka Więdłocha) jest zmęczona swoim dotychczasowym życiem i postanawia wyjść z domu na jeden wtorek w miesiącu.

Małgorzata i jej wtorkiMałgorzata wybiera się na wycieczki, spotyka się z przyjaciółmi, odwiedza muzea i galerie sztuki. Każdy wtorek staje się dla niej czymś wyjątkowym. Wkrótce jej wtorki stają się inspiracją dla innych.

KonfliktMałgorzata spotyka się z przyjaciółmi, którzy również postanawiają wyjść z domu na jeden wtorek w miesiącu. Jednak ich wtorki nie są takie same jak wtorki Małgorzaty. Przyjaciele postanawiają wykorzystać swoje wtorki do zabawy i imprezowania, co wywołuje konflikt między nimi.

ZakończenieMałgorzata i jej przyjaciele muszą zmierzyć się z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie. W końcu Małgorzata zrozumie, że każdy ma prawo do własnego wyboru i że wszyscy mają prawo do szczęścia. Film kończy się sceną, w której Małgorzata i jej przyjaciele spotykają się na wspólnym wtorku, aby cieszyć się życiem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - 52 wtorki obsada
52 wtorki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Sophie Hyde
Scenariusz: Matthew Cormack
Produkcja: Australia
Premiera: 15 października 2013 (świat)

52 wtorki - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

52 wtorki - Opinie

9 + 6 =

52 wtorki - polecane w tej kategorii

52 wtorki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne