Rozdarci - fabułaFabuła filmu "Rozdarci"Film "Rozdarci" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy wyruszają w podróż, aby odnaleźć siebie. Głównymi bohaterami są: John, Sarah i David.

JohnJohn jest młodym mężczyzną, który pracuje jako programista. Jest zmęczony swoim życiem i szuka odpowiedzi na pytania dotyczące jego przyszłości. Postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie.

SarahSarah jest młodą kobietą, która pracuje jako prawnik. Jest zmęczona swoim życiem i szuka odpowiedzi na pytania dotyczące jej przyszłości. Postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie.

DavidDavid jest młodym mężczyzną, który pracuje jako artysta. Jest zmęczony swoim życiem i szuka odpowiedzi na pytania dotyczące jego przyszłości. Postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie.

PodróżJohn, Sarah i David wyruszają w podróż, aby odnaleźć siebie. Podczas podróży spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Przeżywają wiele przygód i przechodzą przez wiele trudnych sytuacji. W końcu odkrywają, że ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek.

ZakończenieJohn, Sarah i David wracają do domu z nowymi perspektywami na życie. Odkrywają, że ich przyjaźń jest silniejsza niż kiedykolwiek i że są w stanie pokonać wszystkie trudności. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym trzej przyjaciele są gotowi na nowe wyzwania.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Rozdarci obsada
Rozdarci
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 80 min.
Reżyseria: Jeremiah Birnbaum
Scenariusz: Michael Richter
Produkcja: USA, Pakistan
Premiera: 18 października 2013 (świat)

Rozdarci - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Rozdarci - Opinie

5 + 5 =

Rozdarci - polecane w tej kategorii

Rozdarci - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne