Łowca - fabułaFabuła filmu "Łowca"Film "Łowca" to opowieść o młodym człowieku, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Głównym bohaterem jest John, który pochodzi z małego miasteczka w stanie Nowy Jork. Jest on łowcą, który poluje na dzikie zwierzęta.

John i jego przygodaJohn wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Podczas swojej wędrówki spotyka wielu ludzi, którzy wpływają na jego życie. Jedną z nich jest Sarah, która jest dla niego jak siostra. John i Sarah wspólnie przeżywają wiele przygód, które wpływają na ich życie.

Walka z przeciwnościami losuJohn i Sarah spotykają również innych ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Jednym z nich jest tajemniczy mężczyzna o imieniu William, który jest łowcą. William wprowadza Johna w świat łowiectwa i uczy go, jak walczyć z przeciwnościami losu.

ZakończenieJohn i Sarah wyruszają w dalszą podróż, aby odnaleźć swoje miejsce w świecie. Podczas swojej wędrówki spotykają wielu ludzi, którzy wpływają na ich życie. W końcu John odkrywa, że jego miejsce jest wśród ludzi, których spotkał podczas swojej podróży. Film kończy się sceną, w której John i Sarah wracają do domu, gdzie czekają na nich ich przyjaciele.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Łowca obsada
Łowca
Kategoria: Filmy
Gatunek: Przygodowy, Dramat
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Daniel Nettheim
Scenariusz: Alice Addison, Wain Fimeri
Produkcja: Australia
Premiera: 20 czerwca 2014 (Polska)
9 września 2011 (świat)

Łowca - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Łowca - Opinie

4 + 10 =

Łowca - polecane w tej kategorii

Łowca - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne