Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Maddy Perez

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Bohaterka serialu „Euforia”, grana przez Alexę Demie. Dziewczyna jest cheerleaderką drużyny i dziewczyną sportowca, jednego z popularniejszych uczniów, Nate’a Jacobsa. Para prowadzi burzliwy związek, rozstaje się i schodzi. Jako dziecko dziewczyna często brała udział w konkursach piękności. Odnosiła w nich sukcesy, jednak po oskarżeniach lokalnego trenera o molestowanie dzieci, matka Maddy zabroniła jej udziału w kolejnych konkursach. Maddy nauczyła się więc, jak traktować mężczyzn, by ci spełniali jej zachcianki. 


WYGLĄD


Maddy jest drobną dziewczyną o ciemniejszej karnacji, czarnych prostych włosach i ciemnobrązowych oczach. 


BIOGRAFIA


Sezon 1


Maddy prowadzi burzliwy związek z Natem. Para rozstaje się i schodzi. W jednym z odcinków widzimy, jak podczas imprezy, chcąc wywołać zazdrość w swoim chłopaku, wchodzi do basenu z Tylerem, z którym uprawia seks. Nate’a to wścieka i mści się później na chłopaku. 


Kiedy w jednym z odcinków wściekły Nate przez chwilę ją poddusza, dziewczyna ukrywa przed wszystkimi ślady, malując siniaki i zakrywając je ubraniem. Sprawa i tak wychodzi na jaw, Maddy nie chce jednak przyznać, że to Nate zrobił jej krzywdę i jest bardzo sfrustrowana tym, że nie pozwalają się jej z nim widywać.


Maddy umie kontrolować zachowanie swojego chłopaka, wie, jak wywołać u niego konkretną reakcję. Wmawia mu, że jest dziewicą, podpatruje zachowanie aktorek w filmach pornograficznych, by sprawiać wrażenie „jak najlepszej” dziewczyny, ale także by podbudować pewność siebie Nate’a i osiągnąć zamierzony cel. Sama nie czerpie przyjemności z tak wystudiowanych stosunków.


 

Pełna biografia »

Maddy Perez - powiązania postaci

Maddy Perez
Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com
Aktor: Alexa Demie

Maddy Perez - Opinie

9 + 1 =

Euforia - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne