Fot: NeydtStock / Shutterstock.com

Denver

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Daniel Ramos ps. Denver to bohater serialu „Dom z papieru”, w którego wciela się Jaime Lorente. Jest jedną z osób, które Profesor ściągnął do napadu na mennicę. Jego ojcem jest Moskwa.


WYGLĄD


Denver ma ciemne, krótkie, kręcone włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


W trakcie przygotowań do napadu na mennicę Denver próbuje przekonać jedną z zakładniczek, Mónicę, by nie usuwała ciąży. W tym celu wręcza jej 20 tysięcy euro. Berlin chce natomiast, żeby chłopak zabił kobietę w łazience. Denver wie, że Berlin ich podsłuchuje, strzela więc kobiecie w nogę, udając, że ją zabił. Okłamuje także ojca, mówiąc, że zastrzelił zakładniczkę, ponieważ widzi, że Berlin podsłuchuje. Moskwa przypłaca tę informację załamaniem nerwowym. Później chłopak przyznaje się jednak ojcu, że ukrył Mónicę i razem opatrują jej nogę. Niestety, nie potrafią pomóc dziewczynie z raną i do akcji wkracza Nairobi


Denver i Mónica stopniowo zbliżają się do siebie. Kiedy Berlin odkrywa, że kobieta nadal żyje, wścieka się. Obaj z Denverem wymierzają w siebie broń. Nairobi próbuje ich uspokoić. 


Sezon 2


Denver obawia się, że Mónica wykorzystuje go, ponieważ chce uciec. Chłopak wraz z Río i Tokio związują Berlina i próbują wyciągnąć od niego informacje na temat planu Czarnobyl. Kiedy Arturo chce zabić chłopaka, ratuje go Mónica, która uderza mężczyznę w głowę. 


Ojciec Denvera zostaje poważnie ranny, kiedy osłania Tokio, i umiera. Wcześniej wyjawia mu jednak prawdę na temat matki – mężczyzna okłamywał syna, że kobieta ich porzuciła. 


Sezon 3


Od napadu na mennicę minęły ponad dwa lata. Grupa ponownie spotyka się, tym razem, by napaść na Bank Hiszpanii. Do składu dołącza między innymi Mónica – teraz jako Sztokholm


Po tym, jak Río zrywa z Tokio, dziewczyna flirtuje z Denverem, ten jednak nie jest zainteresowany. Radzi też Río, aby sprawy uczuciowe z Tokio załatwił już po zakończonym napadzie.


Sezon 4


Denver jest zazdrosny o Mónicę, która zaprzyjaźnia się z Río. Gandia próbuje zabić Denvera i Río, wrzucając do windy granat. Chłopaków ochraniają jednak hełmy i kamizelki kuloodporne. Później natomiast, kiedy Gandia zabija Nairobi, Denver rzuca granat w niego, czym rani mężczyznę.


 

Pełna biografia »

Denver - powiązania postaci

Denver
Fot: Luis Javier Villalba / Shutterstock.com
Aktor: Jaime Lorente
Profesja: przestępca
Ojciec: Moskwa

Denver - Opinie

9 + 4 =

Dom z papieru - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne