Fot: NeydtStock / Shutterstock.com

Mónica / Sztokholm

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Mónica Gaztambide ps. Sztokholm to bohaterka serialu „Dom z papieru”, grana przez Esther Acebo. Kobieta pracowała jako sekretarka w mennicy, którą postanowiła obrabować grupa. Zakochuje się w Denverze, a w 3. i 4. sezonie dołącza do zespołu jako Sztokholm.


WYGLĄD


Mónica jest szczupłą, młodą kobietą o kręconych blond włosach.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Kobieta miała romans z dyrektorem mennicy – Arturo Románem. Jak się okazuje, zaszła z nim w ciążę. Denver próbuje ją jednak przekonać, by nie usuwała ciąży i daje jej 20 tysięcy euro. Podczas rozmowy kobiecie wypada ukryty telefon. Berlin jest wściekły i każe chłopakowi zabić kobietę. Jako że Denver zdaje sobie sprawę, że Berlin podsłuchuje, strzela w udo Móniki, udając, że ją zabił. Denver wraz z ojcem próbują uratować nogę kobiety, ostatecznie do pomocy włącza się Nairobi. Mónica i Denver zakochują się w sobie. 


Sezon 2


Denver obawia się, że kobieta wykorzystuje go i udaje uczucie, by uciec. Później, kiedy ojciec chłopaka umiera, Mónica obiecuje mężczyźnie, że zaopiekuje się jego synem.


Sezon 3


Od napadu na mennicę minęły ponad dwa lata. Mónica i Denver żyli razem w Indonezji. Tam kobieta urodziła syna, którego nazwali Cincinnati


Grupa ponownie spotyka się, tym razem, by napaść na Bank Hiszpanii. Mónica dołącza do składu zespołu jako Sztokholm, co jest nawiązaniem do „syndromu sztokholmskiego”, o co oskarżał ją wcześniej Denver. Chłopak nie chce, by kobieta brała udział w napadzie, ta jednak uważa, że jego myślenie jest seksistowskie. 


Sezon 4


Denver jest zazdrosny o Río, z którym zaprzyjaźniła się Mónica.


 

Pełna biografia »

Mónica / Sztokholm - powiązania postaci

Mónica / Sztokholm
Fot: Andrea Raffin / Shutterstock.com
Aktor: Esther Acebo
Profesja: sekretarka w mennicy, od 3 sezonu członkini grupy Profesora
Synowie: Cincinnati

Mónica / Sztokholm - Opinie

5 + 1 =

Dom z papieru - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne