Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Gina

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Jedna z trzech głównych bohaterek serialu „Sky Rojo”, grana przez Yany Prado. Gina pracuje w nocnym klubie Las Novias, jednak gdy wplątuje się w bójkę ze swoim szefem, Romeem, ucieka.


WYGLĄD


Gina jest młodą kobietą o ciemnej karnacji i długich, mocno kręconych włosach.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Gina wdaje się w bójkę z szefem. Chce odejść z pracy, jednak ten nie pozwala jej na to, wymyślając kolejne długi do spłaty. Do pomocy kobiecie włączają się inne pracowniczki klubu – Coral i Wendy. Ranią Romea i uciekają. Ten jednak wysyła za nimi swoich pracowników, a później i sam rusza za nimi w pogoń. 


Stopniowo poznajemy historię bohaterek. Gina trafiła do klubu, myśląc, że będzie pracować jako kelnerka. Gdy dzwoni do matki i przyznaje się do tego, okazuje się, że rodzina cały czas zdawała sobie sprawę, co czeka kobietę. Dowiadujemy się także, że Gina wdała się w romans z jednym z klientów i zaszła z nim w ciążę. Kobieta myśli, że mężczyzna jest w niej zakochany. To dla niego chciała odejść z pracy. Marzyła o rozpoczęciu nowego rozdziału w życiu. Kiedy jednak po ucieczce bohaterki udają się do mężczyzny, ten wcale nie wydaje się być szczęśliwy. Obiecuje jednak pomóc i nawet próbuje wykupić Ginę od Romea, ale nie kończy się to dla niego dobrze - ginie z rąk pracowników Romea.

Pełna biografia »

Gina - powiązania postaci

Gina
Fot: Movieway PL / Wikimedia Commons, CC BY 3.0 (https://www.youtube.com/watch?v=VDgQAybsBbA)
Aktor: Yany Prado

Gina - Opinie

9 + 7 =

Sky Rojo - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne