Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Maya - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Maya

BIOGRAFIA Ariana DeBose

CHARAKTERYSTYKA


Wirtualna przyjaciółka i współlokatorka Christiny wymyślona przez nią samą, a więc spełniająca wszelkie kryteria idealnej przyjaciółki. Miła, serdeczna, otwarta, dba na każdym kroku o Christinę, ale czasem pomaga jej uświadomić sobie różne pragnienia i błędy. Sama wydaje się odważniejsza i pewniejsza siebie od Christiny.


WYGLĄD


Elegancka, zawsze zadbana i szykownie ubrana Afroamerykanka (lub Mulatka, ma dość jasną karnację) około 30 lat. Średniego wzrostu, normalnej budowy ciała; ma średniej długości włosy kręcące się jak sprężynki, farbuje je na jasny brąz, wpadający niemal w blond, ale u nasady są kruczoczarne.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Wita w salonie swą współlokatorkę Christinę, rozmawiają na temat ubrań, Maya chce, żeby przyjaciółka doradziła jej, co ubrać. Potem rozmawiają na temat tajemniczego mężczyzny, który do nich wydzwania, mimo że zablokowały jego numer. Przyznaje się, że wieczorem umówiła się na randkę w ciemno z kimś z portalu randkowego. Namawia Christinę, aby zaczęła się z kimś spotykać wyłącznie dla seksu.


Idzie na randkę, towarzyszy jej dyskretnie Christina, która ma ocenić kandydata. Rozmawia z Christiną na temat samobójstwa Petera Myersa, zauważa, że przed śmiercią mężczyzna przekazał ogromną darowiznę na rzecz Hope Center For Mental Health. Opowiada Christinie o prześladującym ją koszmarze, w którym pojawiają się natrętne muchy i masakra jej bliskich. Ogląda obraz namalowany przez Christinę. Umawia Christinę z Floodem. Rozmawia z Christiną na temat randki z Teddym Floodem.


Pojawia się w migawkach w retrospekcjach Christiny uświadamiającej sobie, że to ona wymyśliła Mayę. Zostaje przywołana przez Christinę w nowo tworzonym wirtualnym świecie.

Maya - powiązania postaci Westworld

Maya
Maya - Westworld Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Ariana DeBose

Maya - Opinie

2 + 1 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne