Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Uwade Nichols - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Uwade Nichols

BIOGRAFIA Nozipho Mclean

CHARAKTERYSTYKA


Żona Caleba, matka Frankie. Początkowo była pielęgniarką oddelegowaną przez Maeve do opieki nad rannym Calebem. Przez długi czas nie wierzy w to, że ludzkość jest wciąż zagrożona, uważa męża za paranoika, jednak potem wykazuje się sprytem i dojrzałością, dzięki niej Charlotte Hale nie jest w stanie dopaść Frankie.


WYGLĄD


Szczupła (choć o szerokich ramionach) czarnoskóra kobieta średniego wzrostu, około 30-35 lat. Ma długie czarne włosy zaplecione zazwyczaj w misterne warkoczyki.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Rozmawia z Calebem i córką, krytykuje Caleba za to, że jest zbyt pobłażliwy dla Frankie, a także za często bawi się z nią zabawkową bronią. Uspokaja Caleba, któy słyszał jakiś hałas za oknem, jest świadkiem, jak wyciąga on broń z sejfu. Rano przynosi i pokazuje Calebowi plastikową broń Frankie, którą znalazła pod jej poduszką.


Po ataku Waltera zabitego przez Maeve wybiega na ulicę, biegnie do Frankie. Żegna Caleba odjeżdżającego z Maeve. Po kontakcie z Carverem, przyjacielem Caleba, przygotowuje się z córką do odjazdu z nim, ale potem zabija go, rozpoznając w nim gospodarza i ucieka z Frankie, ukrywając się przed Charlotte Hale. Pojawia się w wizji Caleba, opiekuje się nim, gdy jest ranny.


Widzimy ją w retrospekcjach – ucieka z córką, gdy mucha zdradza technika wiedzącego, że Frankie jest „odstająca”, potem zawozi Daniela, innego „odstającego” do grupki ocalałych ukrywających się na obrzeżach miasta. Z rozmowy Frankie z Bernardem dowiadujemy się, że Uwade ciężko potem zachorowała, praktycznie nie była w stanie sama wykonywać żadnych czynności, córka opiekowała się nią, prawdopodobnie aż do śmierci (przypuszczalnie na raka).

Uwade Nichols - powiązania postaci Westworld

Uwade Nichols
Uwade Nichols - Westworld Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Nozipho Mclean
Profesja: pielęgniarka
Córki: Frankie "C" Nichols

Uwade Nichols - Opinie

9 + 9 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne