Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Frankie "C" Nichols - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Frankie "C" Nichols

BIOGRAFIA Celeste Clark, Aurora Perrineau

CHARAKTERYSTYKA


Córka Uwade i Caleba, jedna z „odstających”, czyli niepodporządkowanych Charlotte Hale, członkini grupy rebeliantów. Dzielna, odważna, choć w dzieciństwie dość niesforna. Dobrze posługuje się bronią. Kochająca córka, spędziła sporo czasu, opiekując się umierającą Uwade, narażając życie, próbuje ratować ojca. Jest lesbjką, jej partnerką jest Odina.


WYGLĄD


Widzimy ją w dwóch planach czasowych: jako siedmiolatkę, drobną szczupłą, z kręconymi czarnymi włosami, a potem mniej więcej 30-letnią kobietę, średniego wzrostu, szczupłą, z włosami (wciąż kręconymi i czarnymi) za ramiona. Jest Mulatką.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Bawi się z ojcem plastikowym pistoletem, potem zostaje wezwana przez matkę, niechętnie idzie do domu. Ojciec czyta jej bajkę na dobranoc, matka znajduje w jej łóżku pistolet-zabawkę. Bawi się na ulicy, gdy zjawiają się Walter i Maeve, ochrania ją ojciec, który potem przekazuje ją matce. Przygotowuje się do wyjazdu z Carverem, który ma ich ochraniać na polecenie Caleba. Znajduje ślady krwi na swoim pluszowym misiu, podążając za plamami krwi znajduje ukryte ciało Carvera. Ostrzega matkę, że Carver został zastąpiony przez kopię. Ukrywa się przed nim w szafie. Jest świadkiem jego śmierci z rąk matki.


Już jako dorosła dołącza do grupy rebeliantów, gdzie znana jest pod pseudonimem „C”. Razem z Bernardem jedzie na pustynię, w miejscu eksplozji odkopuje ciało Maeve, którą Bernard zamierza przywrócić do życia. Razem z Bernardem naprawia i ulepsza Maeve. Jej kopia pojawia się w laboratorium Charlotte Hale, gdzie rzuca ojca na pastwę pasożytów-much pozwalających kontrolować ludzi. Bernard ostrzega prawdziwą Frankie, że w jej grupie jest „kret”, jeden z rebeliantów został zastąpiony przez kopię gospodarza. Opowiada Bernardowi o chorobie matki, z jej słów można wywnioskować, że Uwade zmarła. Odkrywa „kreta”, którym okazuje się Jay, lider grupy.


Odbiera wiadomość wysłaną jej przez ojca więzionego przez Charlotte Hale. Razem z Ashleyem Stubbsem rusza z misją ratunkową, by uwolnić ojca. Ratuje Caleba, przemieszcza się przez pogrążone w szaleństwie miasto, zostaje ranna. Chroni się z ojcem w aptece, by opatrzyć rany. Razem z ojcem zabija Clementine. Dociera do portu, żegna się z ojcem i odpływa łodzią razem ze swą dziewczyną Odiną, aby odnaleźć resztki ludzi, którym udało się przeżyć i schronić w bezpiecznym miejscu.

Frankie "C" Nichols - powiązania postaci Westworld

Frankie "C" Nichols
Frankie Fot: lev radin / Shutterstock.com (na zdjęciu Aurora Perrineau)
Aktor: Celeste Clark, Aurora Perrineau
Ojciec: Caleb Nichols
Matka: Uwade Nichols

Frankie "C" Nichols - Opinie

1 + 7 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne