Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Carver - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Carver

BIOGRAFIA Manny Montana

CHARAKTERYSTYKA


Przyjaciel Caleba z dawnych czasów, przeszedł szkolenie wojskowe, godny zaufania, sympatyczny, lojalny wobec przyjaciół. Zostaje potem zastąpiony przez kopię, która jest jego zupełną odwrotnością, przebiegłą, brutalną, ślepo niczym robot wykonującą rozkazy; nie waha się skrzywdzić nawet małych dzieci.


WYGLĄD


Wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna około 40 lat, o latynoskiej urodzie. Ma bardzo krótkie, czarne włosy, oliwkową cerę, ledwo zaznaczony (jedno-, dwudniowy) zarost. Ubiera się na czarno.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Po wyjeździe Caleba przyjeżdża do jego domu i ochrania żonę i córkę przed ewentualnym atakiem. Zaprzyjaźnia się z Frankie, bawi się z nią jej pluszowym misiem, którego obiecuje nauczyć sztuk walki. Kiedy Caleb trafia z Maeve do nowego parku tematycznego, Charlotte Hale postanawia schwytać jego żonę i córkę, by dostać go w swoje ręce. W tym celu podsyła swoich ludzi do jego domu, a ci zabijają Carvera, zastępując go kopią posłuszną Hale.


„Nowy” Carver zapowiada Nicholsom, że z rozkazu Caleba przetransportuje ich w bezpieczne miejsce, daje im czas na spakowanie się. Frankie odkrywa zamianę, gdy podczas ich kolejnej rozmowy Carver nie pamięta o obietnicy dotyczącej nauki misia, zaś na samym misiu znajduje ślady krwi. Dziewczynka znajduje potem ciało prawdziwego Carvera. Kiedy Carver-kopia dowiaduje się, że został zidentyfikowany, rozpoczyna poszukiwania Frankie, w końcu znajduje ją ukrytą w szafie. W tym momencie zjawia się Uwade z bronią i zabija napastnika.

Carver - powiązania postaci Westworld

Carver
Carver - Westworld Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Manny Montana
Data śmierci: sezon 4
Kto zabił: Uwade Nichols

Carver - Opinie

1 + 1 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne