Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Ashley Stubbs - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Ashley Stubbs

BIOGRAFIA Luke Hemsworth

CHARAKTERYSTYKA


Szef sił bezpieczeństwa w parku Westworld, głównodowodzący pokoju kontroli. Jego obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo gości i monitorowanie akcji rozwijającej się w Westworld. Z czasem okazuje się, że nie jest człowiekiem, ale gospodarzem stworzonym i zaprogramowanym przez Roberta Forda. Wierzy w siłę, nie ufa naukowcom i technikom. Szybciej działa niż myśli, jest nadgorliwy i pełen zapału, nikomu nie ufa w pełni (przyznaje, że nawet sypia z bronią), potrafi być wobec gospodarzy zimny, ale do części czuje sympatię lub nawet coś więcej (Elsie Hughes).


WYGLĄD


Mężczyzna między 30 a 40 lat, średniego wzrostu, normalnej budowy ciała. Ma krótkie brązowe włosy, gładko się goli, ubiera się praktycznie zawsze na czarno.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Razem z Bernardem schodzi do Chłodni, szukając usterki, tam znajduje Roberta Forda, z którym potem rozmawia Bernard. Sprząta po strzelaninie Waltera, który zaatakował niezgodnie ze scenariuszem, uspokaja gości. Bada i przesłuchuje Dolores. Rozmawia z technikiem na temat wycofania Maeve. Zabija Clementine, która ignorowała jego rozkazy. Rozmawia z Charlotte i Fordem na temat bezpieczeństwa parku po znalezieniu ciała Theresy. Szuka Elsie, natyka się na Ghost Nation, jeden z Indian go atakuje.


Sezon 2


Po przejęciu władzy przez gospodarzy pomaga w akcji ratunkowej. Ratuje Bernarda, broni go przed Karlem Strandem. Odnajduje zwłoki Roberta Forda, a potem trafia na ciało tygrysa, które pochodzi z całkiem innego parku. Dołącza do zespołu Charlotte Hale. Jest w niewoli u Ghost Nation, dręczy go Ehawee, potem grozi mu Akecheta. Pomaga ludziom Charlotte obezwładnić Petera Abernathy'ego.


Ściera się z szefem zespołu ekstrakcyjnego, Coughlinem, który oskarza go o wszystko, co zaszło w parku. Ostrzega Bernarda, że Delosowi zależy na danych, a nie ludziach, namawia go do ucieczki. Strand oskarża go o zabicie Theresy. Jest świadkiem odkrycia kopii Bernarda. Rusza z innymi do Valley Beyond. Pomaga Charlotte w ucieczce przed Dolores. Nadzoruje wyjazd pozostałych gości z parku. Wyznaje Charlotte, że Robert Ford zlecił mu także inne nieoficjalne zadania dotyczące bezpieczeństwa Westworld.


Sezon 3


Bernard ratuje go przed popełnieniem samobójstwa w laboratorium Forda, potem usuwa mu zabezpieczenia, pozwalając opuścić Westworld. Ucieka z Bernardem z Westworld, Bernard prezentuje mu urządzenie do „zamrażania” gospodarzy. Jest na przyjęciu u Liama, walczy tam z Dolores. Prosi Bernarda o zgodę na eliminację Williama. Zostaje ciężko zraniony przez Williama, Bernard zabiera go ze sobą.


Sezon 4


Razem z Bernardem rusza odnaleźć „odstających”, trafia do ich obozu. Jay chce się ich pozbyć, ale sprzeciwia mu się „C” (Frankie). Jest więziony pod pokładem łodzi, gdy rebelianci przybywają do miasta, by uwolnić jedną z „odstających”. Idzie z rebeliantami tunelem metra, które dla niego przypomina kopalnię z Westworld. Bierze udział w walce z kontrolowanymi ludźmi, ucieka do portu.


Pomaga dostać się Frankie do Olympiad Entertainment, powstrzymuje ją od udzielenia pomocy Williamowi. Wyrusza razem z Frankie uratować Caleba z rąk Charlotte, po ucieczce przez miasto chronią się w aptece. Zabija go Clementine, strzelając mu w głowę, a potem rozbijając ją o regał.

Ashley Stubbs - powiązania postaci Westworld

Ashley Stubbs
Ashley Stubbs - Westworld Fot: lev radin / Shutterstock.com
Aktor: Luke Hemsworth
Data śmierci: sezon 4
Kto zabił: Clementine Pennyfeather
Profesja: szef sił bezpieczeństwa

Ashley Stubbs - Opinie

3 + 7 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne