Fot: pixinoo / Shutterstock.com

Craddock - Westworld


5 głosy
Westworld
Oceń film
4.60

Craddock

BIOGRAFIA Jonathan Tucker

CHARAKTERYSTYKA


Jeden z pierwszych gospodarzy, oficer – w funkcji majora – Konfederatów. Prawdopodobnie został wymyślony i zaprojektowany jeszcze przed otwarciem samego parku. Twardziel, dobry żołnierz i dowódca, natomiast bardzo zły człowiek – stara się wykorzystywać swą pozycję, dręczy niewinnych i słabszych, często igrając z ich życiem. Wiadomo, że ma na sumieniu kilka istnień, wielokrotnie także grozi kobietom gwałtem. W sumie umiera na ekranie aż cztery razy, zabity kolejno przez jednego z gości, Flooda, Lawrence'a, a wreszcie Mężczyznę w Czerni.


WYGLĄD


Szczupły mężczyzna średniego wzrostu, około 40 lat. Ma krótkie ciemne włosy, nosi także wąsik i malutką bródkę. Ubiera się w częściowy (niepełny) strój armii konfederackiej.


BIOGRAFIA


Sezon 2


Po raz pierwszy widzimy go w scenie z Angelą i Akechetą w pokoju z „zastępcami”, jest ubrany w strój z XXI wieku. Dolores i jej ludzie spotykają się z nim, proponując sojusz w walce z gośćmi i obsługą parku. Obcesowo odmawia, grozi Dolores i Angeli gwałtem. Chwilę potem ginie od kuli Teddy'ego Flooda, ale później zostaje przywrócony do życia i przeprogramowany na lojalnego człowieka Dolores. Dołącza do Dolores, w forcie spotyka swego zwierzchnika, Bringhama, wspólnie walczą z ochroną parku, a potem zaczynają ich mordować wyznawcy Wyatta.


Sprzeciwia się rozkazom Dolores, ta każe go zabić Floodowi. Kpi z Flooda i jego posłuszeństwa wobec Dolores, Flood pozwala mu uciec. W Las Mudas bierze jako zakładników Lawrence'a i Mężczyznę w Czerni. Zabiera ich do kościoła, gdzie przetrzymuje zakładników. Torturuje żonę Lawrence'a. Mężczyzna w Czerni rani go butelką, a potem zmusza do wypicia kieliszka nitrogliceryny. Lawrence strzela potem do niego, co kończy się eksplozją i rozerwaniem go na kawałki.


Sezon 3


Eskortuje Mężczyznę w Czerni z celi na terapię. We wspomnieniach Dolores jest częścią Park Five, wcielając się w terrorystę w czasie ćwiczeń wojskowych. Park Five to miejsce, w którym armia amerykańska szkoli się w maksymalnie realnych warunkach starć z wrogiem.


Sezon 4


Pojawia się w brawurowej scenie ataku na Mężczyznę w Czerni jadącego autem zniszczyć Sublime. Strzela z karabinu maszynowego w samochód, zachwyca się jego rozbiciem, chełpi się przed swymi ludźmi. Drwi z Mężczyzny w Czerni i jego bliskości z Hale. Zostaje uderzony i ogłuszony, a potem zastrzelony przez Mężczyznę w Czerni.

Craddock - powiązania postaci Westworld

Craddock
Craddock - Westworld Fot: DFree / Shutterstock.com
Aktor: Jonathan Tucker
Data śmierci: sezon 4
Kto zabił: Mężczyzna w Czerni
Profesja: żołnierz

Craddock - Opinie

9 + 6 =

Westworld - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne