Wyjście przez sklep z pamiątkami


0 głosy
Exit Through the Gift Shop
Oceń film
0.00

Wyjście przez sklep z pamiątkami - fabułaFabuła filmu "Wyjście przez sklep z pamiątkami"Film "Wyjście przez sklep z pamiątkami" to opowieść o dwójce przyjaciół, którzy postanawiają wspólnie wybrać się na wycieczkę do miasta. Przyjaciele, John i Sarah, są zafascynowani nowymi miejscami, które odwiedzają.

John i Sarah w sklepie z pamiątkamiJohn i Sarah postanawiają odwiedzić sklep z pamiątkami. W sklepie znajdują wiele interesujących przedmiotów, które chcą kupić. Niestety, okazuje się, że sklep jest zamknięty. Przyjaciele postanawiają znaleźć inny sposób, aby dostać się do środka.

Przyjaciele wchodzą do sklepuJohn i Sarah postanawiają wspólnie wymyślić plan, aby dostać się do sklepu. Postanawiają wykorzystać okno, które znajduje się na tylnej ścianie sklepu. Przyjaciele wchodzą do sklepu i zaczynają szukać interesujących przedmiotów.

Niespodziewana niespodziankaJohn i Sarah znajdują w sklepie wiele interesujących przedmiotów. Nagle, zza rogu wychodzi właściciel sklepu. Okazuje się, że właściciel jest bardzo przyjazny i postanawia dać im prezent w postaci darmowych pamiątek. Przyjaciele są zaskoczeni i bardzo wdzięczni za prezent.

ZakończenieJohn i Sarah wychodzą zadowoleni z sklepu z pamiątkami. Przyjaciele mają wiele wspomnień i pamiątek, które będą im przypominać o ich wspólnej wycieczce. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a John i Sarah wracają do domu zadowoleni i pełni wspomnień.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wyjście przez sklep z pamiątkami obsada
Wyjście przez sklep z pamiątkami
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dokument, Komedia
Czas trwania: 86 min.
Reżyseria: Banksy
Scenariusz: Banksy
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Premiera: 12 listopada 2010 (Polska)
24 stycznia 2010 (świat)

Wyjście przez sklep z pamiątkami - gdzie obejrzeć

4,90 zł
za film
Oglądaj
6,90 zł
za film
Oglądaj

Wyjście przez sklep z pamiątkami - Opinie

2 + 6 =

Wyjście przez sklep z pamiątkami - polecane w tej kategorii

Wyjście przez sklep z pamiątkami - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne