Miasto 44


4 głosy
Miasto 44
Oceń film
4.75

Miasto 44 - fabułaFabuła filmu "Miasto 44"Film "Miasto 44" to dramat wojenny opowiadający o losach młodych ludzi walczących w Powstaniu Warszawskim. Głównymi bohaterami są: Kuba, Zośka, Janka, Staszek, Marysia i Wacek.

KubaKuba jest młodym chłopakiem, który wstępuje do oddziału powstańczego. Jest pełen entuzjazmu i gotowy do poświęceń dla ojczyzny. Jego postać symbolizuje młodość i naiwność.

ZośkaZośka jest starszym od Kuby powstańcem. Jest bardziej doświadczony i zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda wojna. Jego postać symbolizuje odwagę i determinację.

JankaJanka jest dziewczyną, która wstępuje do oddziału powstańczego. Jest bardzo odważna i gotowa do poświęceń dla ojczyzny. Jego postać symbolizuje siłę i determinację.

StaszekStaszek jest starszym od Kuby powstańcem. Jest bardzo doświadczony i zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda wojna. Jego postać symbolizuje odwagę i determinację.

MarysiaMarysia jest dziewczyną, która wstępuje do oddziału powstańczego. Jest bardzo odważna i gotowa do poświęceń dla ojczyzny. Jego postać symbolizuje siłę i determinację.

WacekWacek jest starszym od Kuby powstańcem. Jest bardzo doświadczony i zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda wojna. Jego postać symbolizuje odwagę i determinację.

Fabuła filmu skupia się na losach tych młodych ludzi walczących w Powstaniu Warszawskim. Widzowie obserwują ich zmagania, radości i smutki. Przeżywają z nimi wszystkie chwile, aż do ostatniego momentu. Film pokazuje, jak wojna wpływa na ludzi i jak wielkie poświęcenie wymaga od nich walka o wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miasto 44 obsada
Miasto 44
Kategoria: Filmy
Gatunek: Wojenny, Dramat
Czas trwania: 121 min.
Reżyseria: Jan Komasa
Scenariusz: Jan Komasa
Produkcja: Polska
Premiera: 19 września 2014 (Polska)
30 lipca 2014 (świat)

Miasto 44 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
od 5 zł
za film
Oglądaj
od 7,99 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Miasto 44 - Opinie

9 + 4 =

Miasto 44 - polecane w tej kategorii

Miasto 44 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne