Hubal


5 głosy
Hubal
Oceń film
3.60

Hubal - fabułaFabuła filmu "Hubal"Film "Hubal" to opowieść o losach młodego żołnierza, który wyrusza na front wojny polsko-bolszewickiej w 1920 roku. Głównym bohaterem jest Janek Hubal, który wyrusza do wojska z nadzieją, że będzie mógł walczyć o wolność swojego kraju.

Janek HubalJanek Hubal to młody żołnierz, który wyrusza na front wojny polsko-bolszewickiej. Jest on bardzo odważny i gotowy do poświęceń dla swojego kraju. Jego największym marzeniem jest zwycięstwo w wojnie i odzyskanie wolności dla Polski.

Kapitan KmicicKapitan Kmicic to dowódca jednostki, w której służy Janek Hubal. Jest on bardzo doświadczonym żołnierzem, który wie, jak prowadzić swoich ludzi do zwycięstwa. Jego wiedza i doświadczenie są nieocenione dla Janka i jego towarzyszy.

Walka o wolnośćJanek i jego towarzysze walczą z bolszewikami o wolność swojego kraju. Ich walka jest pełna poświęceń i niebezpieczeństw. Mimo to, Janek i jego towarzysze są gotowi do walki o wolność i niezależność Polski.

ZakończenieFilm kończy się zwycięstwem Janka i jego towarzyszy. Dzięki ich odwadze i poświęceniu, Polska odzyskuje wolność. Janek Hubal staje się bohaterem narodowym i jego historia jest opowiadana przez kolejne pokolenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hubal obsada
Hubal
Kategoria: Filmy
Gatunek: Wojenny, Biograficzny
Czas trwania: 126 min.
Reżyseria: Bohdan Poręba
Scenariusz: Jan Józef Szczepański
Produkcja: Polska
Premiera: 3 września 1973 (Polska)
3 września 1973 (świat)

Hubal - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Hubal - Opinie

4 + 9 =

Hubal - polecane w tej kategorii

Hubal - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne