Serca z kamienia


0 głosy
La mer à boire
Oceń film
0.00

Serca z kamienia - fabułaFabuła filmu "Serca z kamienia"Film "Serca z kamienia" to opowieść o dwóch siostrach, które po śmierci matki zostają wychowane przez ojca. Ojciec jest surowy i wymaga od dziewcząt, aby były posłuszne i wykonywały wszystkie polecenia.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są siostry - Maria i Teresa. Maria jest starsza i bardziej odpowiedzialna. Teresa jest młodsza i bardziej niezależna. Ojciec dziewcząt, Don Pedro, jest surowy i wymaga od nich posłuszeństwa.

AkcjaAkcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy siostry dowiadują się o śmierci matki. Don Pedro postanawia wychować dziewczyny sam, bez pomocy innych. Siostry muszą zaakceptować nowe zasady i wykonywać wszystkie polecenia ojca.

Pewnego dnia Teresa spotyka młodego mężczyznę, który wprowadza ją w świat miłości i szczęścia. Teresa zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej ojciec nie jest taki, jakim go widzi. Maria również zaczyna dostrzegać, że jej ojciec nie jest taki, jakim go postrzegała.

Don Pedro postanawia wyjechać z miasta, aby uciec od problemów. Siostry postanawiają go zatrzymać i przekonać, że nie musi uciekać. W końcu Don Pedro zgadza się zostać i zaczyna zmieniać swoje podejście do życia.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwie. Don Pedro zmienia swoje podejście do życia i zaczyna doceniać swoje córki. Siostry odkrywają, że ich ojciec jest w stanie dać im miłość i wsparcie, którego potrzebują. Wszyscy bohaterowie odnajdują szczęście i zaczynają nowy rozdział w swoim życiu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Serca z kamienia obsada
Serca z kamienia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 94 min.
Reżyseria: Jacques Maillot
Scenariusz: Jacques Maillot, Pierre Chosson
Produkcja: Francja
Premiera: 29 lutego 2012 (świat)

Serca z kamienia - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Serca z kamienia - Opinie

10 + 7 =

Serca z kamienia - polecane w tej kategorii

Serca z kamienia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne