Wypisz wymaluj miłość


0 głosy
Words and Pictures
Oceń film
0.00

Wypisz wymaluj miłość - fabułaFabuła filmu "Wypisz wymaluj miłość"Film "Wypisz wymaluj miłość" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy spotykają się w nietypowych okolicznościach. Głównymi bohaterami są: Ola i Kuba.

Ola i KubaOla jest młodą, ambitną studentką, która pragnie zostać pisarką. Kuba to z kolei młody, przystojny chłopak, który pracuje jako kelner w jednej z restauracji. Ola i Kuba spotykają się w restauracji, w której pracuje Kuba. Od pierwszego wejrzenia wiedzą, że są sobie przeznaczeni.

Miłość w czasie pandemiiNiestety, wkrótce po ich spotkaniu wybucha pandemia koronawirusa. Ola i Kuba muszą zacząć zdawać sobie sprawę z tego, że ich miłość będzie musiała przetrwać w trudnych okolicznościach. Muszą znaleźć sposób, aby utrzymać swoją miłość w czasie pandemii.

Próba przetrwaniaOla i Kuba postanawiają zacząć pisać listy do siebie, aby utrzymać swoją miłość. Wkrótce okazuje się, że listy są dla nich bardzo ważne. Dzięki nim mogą dzielić się swoimi uczuciami i przeżywać miłość w czasie pandemii.

Happy endW końcu pandemia mija, a Ola i Kuba mogą spotkać się osobiście. Ich miłość przetrwała próbę czasu i wszystkie trudności, z jakimi się zmierzyli. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Ola i Kuba są razem i szczęśliwi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Wypisz wymaluj miłość obsada
Wypisz wymaluj miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia, Romans
Czas trwania: 110 min.
Reżyseria: Fred Schepisi
Scenariusz: Gerald Di Pego
Produkcja: USA
Premiera: 13 czerwca 2014 (Polska)
7 września 2013 (świat)

Wypisz wymaluj miłość - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Wypisz wymaluj miłość - Opinie

9 + 6 =

Wypisz wymaluj miłość - polecane w tej kategorii

Wypisz wymaluj miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne