Droga do zapomnienia


0 głosy
The Railway Man
Oceń film
0.00

Droga do zapomnienia - fabułaFabuła filmu "Droga do zapomnienia"Film "Droga do zapomnienia" to opowieść o młodej kobiecie, która próbuje odnaleźć swoją przeszłość. Główną bohaterką jest Emily, która po wypadku samochodowym traci pamięć. Próbuje odzyskać wspomnienia, ale jej przeszłość jest dla niej zagadką.

Emily i jej przyjacieleEmily ma wsparcie w postaci przyjaciół. Są to: jej przyjaciółka z dzieciństwa, Sarah, która wspiera ją w odzyskiwaniu wspomnień, oraz jej przyjaciel, John, który jest zawsze gotowy do pomocy.

Przeszłość EmilyEmily odkrywa, że jej przeszłość jest związana z tajemniczym mężczyzną, który pojawia się w jej snach. Próbuje odkryć, kim jest ten mężczyzna i jakie ma związki z jej przeszłością.

Próba odzyskania wspomnieńEmily i jej przyjaciele wyruszają w podróż, aby odzyskać jej wspomnienia. Podczas tej podróży odkrywają tajemnice jej przeszłości i dowiadują się, że mężczyzna z jej snów jest jej ojcem.

ZakończenieEmily i jej przyjaciele odkrywają, że jej ojciec jest w posiadaniu tajemniczego artefaktu, który może odzyskać jej wspomnienia. Emily i jej przyjaciele wyruszają w ostatnią podróż, aby odzyskać jej wspomnienia i odkryć prawdę o jej przeszłości.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Droga do zapomnienia obsada
Droga do zapomnienia
Kategoria: Filmy
Gatunek: Biograficzny, Dramat
Czas trwania: 116 min.
Reżyseria: Jonathan Teplitzky
Scenariusz: Frank Cottrell Boyce, Andy Paterson
Produkcja: Australia, Wielka Brytania
Premiera: 4 kwietnia 2014 (Polska)
6 września 2013 (świat)

Droga do zapomnienia - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 5 zł
za film
Oglądaj
od 8 zł
za film
Oglądaj

Droga do zapomnienia - Opinie

2 + 5 =

Droga do zapomnienia - polecane w tej kategorii

Droga do zapomnienia - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne