Sponsoring


6 głosy
Elles
Oceń film
2.67

Sponsoring - fabułaFabuła filmu "Sponsoring"Film "Sponsoring" to opowieść o młodej dziewczynie, Laurence, która próbuje zarobić pieniądze, aby utrzymać siebie i swoją rodzinę. Pracuje jako kelnerka w lokalnym barze, ale jej zarobki są zbyt małe, aby wystarczyły na wszystkie potrzeby.

Laurence spotyka sponsoraPewnego dnia Laurence spotyka sponsora, który oferuje jej pieniądze za to, że będzie go towarzyszyć na wyjściach i spotkaniach. Laurence jest zdesperowana i postanawia zgodzić się na tę propozycję.

Życie Laurence zmienia sięDzięki pieniądzom od sponsora, życie Laurence zmienia się diametralnie. Zaczyna mieć lepszy styl życia, lepsze ubrania i lepsze jedzenie. Jednak wraz z tymi zmianami pojawiają się nowe problemy.

Konflikt między Laurence a jej rodzinąLaurence zaczyna się odcinać od swojej rodziny, która nie zgadza się z jej decyzją o zostaniu sponsorem. Wkrótce Laurence zaczyna zdawać sobie sprawę, że jej nowy styl życia nie jest tak szczęśliwy, jak się wydawało.

Zakończenie filmuLaurence postanawia zakończyć swoją przygodę z sponsoringiem i wraca do swojej rodziny. Dzięki temu odzyskuje poczucie bezpieczeństwa i szczęścia, którego tak bardzo potrzebowała. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Laurence i jej rodzina są znowu razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Sponsoring obsada
Sponsoring
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Małgorzata Szumowska
Scenariusz: Małgorzata Szumowska, Tine Byrckel
Produkcja: Francja, Niemcy, Polska
Premiera: 9 września 2011 (świat)

Sponsoring - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj

Sponsoring - Opinie

3 + 4 =

Sponsoring - polecane w tej kategorii

Sponsoring - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne