Kolekcjoner


1 głosy
The Collection
Oceń film
3.00

Kolekcjoner - fabułaFabuła filmu "Kolekcjoner"Film "Kolekcjoner" to thriller psychologiczny w reżyserii Marcusa Dunstan. Głównym bohaterem jest Howard, mężczyzna, który zajmuje się zbieraniem rzadkich przedmiotów. Jego kolekcja składa się z przedmiotów, które są związane z jego przeszłością.

Howard i jego kolekcjaHoward jest samotnym mężczyzną, który mieszka w małym mieszkaniu. Jego jedynym towarzyszem jest jego kolekcja. Każdy przedmiot w jego kolekcji ma dla niego znaczenie. Jego kolekcja składa się z rzadkich przedmiotów, takich jak stare zegarki, stare monety, stare zdjęcia i inne.

Pojawienie się RennyWszystko zmienia się, gdy do Howardsa wprowadza się Renny, młoda kobieta, która szuka schronienia. Howard postanawia jej pomóc i zaprasza ją do swojego mieszkania. Renny jest zaskoczona, gdy zobaczyła jego kolekcję.

ZagrożenieNiedługo potem Howard i Renny zostają zaatakowani przez tajemniczego mężczyznę, który chce wykraść kolekcję Howardsa. Mężczyzna jest zdeterminowany, aby ukraść kolekcję, ale Howard i Renny postanawiają go powstrzymać.

Walka o kolekcjęHoward i Renny muszą stawić czoła tajemniczemu mężczyźnie, aby ochronić kolekcję. Muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać, zanim będzie za późno. W końcu Howard i Renny muszą zmierzyć się z własnymi demonami, aby ocalić kolekcję.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kolekcjoner obsada
Kolekcjoner
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror, Sensacyjny
Czas trwania: 78 min.
Reżyseria: Marcus Dunstan
Scenariusz: Marcus Dunstan, Patrick Melton
Produkcja: USA
Premiera: 25 stycznia 2013 (Polska)
21 września 2012 (świat)

Kolekcjoner - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
11 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Oglądaj
14,99 zł
w pakiecie
Film dostępny w pakiecie Multi (opłata miesięczna) - dla klientów T-Mobile pierwszy miesiąc za darmo
Oglądaj

Kolekcjoner - Opinie

9 + 6 =

Kolekcjoner - polecane w tej kategorii

Kolekcjoner - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne