Joanna - fabułaJoanna - opis fabułyJoanna to film opowiadający o losach młodej kobiety, która wyrusza w podróż, aby odnaleźć siebie. Joanna jest młodą, ambitną kobietą, która pragnie zmienić swoje życie. Nie jest zadowolona ze swojego dotychczasowego życia i postanawia wyruszyć w podróż, aby odnaleźć siebie.

Joanna i jej przyjacieleJoanna nie jest sama w swojej podróży. Towarzyszą jej jej przyjaciele - John i Sarah. John jest młodym, ambitnym mężczyzną, który wspiera Joannę w jej poszukiwaniach. Sarah jest z kolei młodą, zabawną kobietą, która dostarcza Joannie wsparcia i wszelkiego rodzaju rad.

Joanna i jej wyzwaniaPodczas swojej podróży Joanna spotyka wiele wyzwań. Musi poradzić sobie z trudnymi sytuacjami, w których musi wykazać się odwagą i determinacją. Musi również zmierzyć się z własnymi lękami i obawami.

Joanna i jej odkryciaPodczas swojej podróży Joanna odkrywa wiele nowych rzeczy o sobie. Poznaje swoje mocne strony i słabe strony, a także uczy się, jak wykorzystać swoje talenty i umiejętności. Dzięki swojej podróży Joanna odkrywa, że jest silniejsza, niż sądziła.

ZakończenieJoanna wraca do domu z nowymi umiejętnościami i odkryciami. Jest silniejsza i bardziej pewna siebie. Wie, że może poradzić sobie z wszelkimi wyzwaniami, które przed nią stoją. Joanna jest gotowa do dalszego rozwoju i doświadczania nowych rzeczy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Joanna obsada
Joanna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dokument
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Aneta Kopacz
Scenariusz: Aneta Kopacz, Tomasz Średniawa
Produkcja: Polska
Premiera: 20 lutego 2015 (Polska)
16 maja 2013 (świat)

Joanna - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Joanna - Opinie

3 + 1 =

Joanna - polecane w tej kategorii

Joanna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne