Exorcismus Opętanie Amy Evans


0 głosy
La Posesion de Emma Evans
Oceń film
0.00

Exorcismus Opętanie Amy Evans - fabułaFabuła filmu "Exorcismus Opętanie Amy Evans"Film "Exorcismus Opętanie Amy Evans" to horror opowiadający historię młodej dziewczyny o imieniu Amy Evans. Amy jest nastolatką, która mieszka z rodzicami w małym miasteczku. Pewnego dnia Amy zaczyna odczuwać dziwne objawy, które wywołują w jej otoczeniu panikę.

Rodzice Amy, Maria i John, szybko zdają sobie sprawę, że ich córka jest opętana przez złego ducha. W obawie o jej życie postanawiają zwrócić się o pomoc do księdza, który ma doświadczenie w egzorcyzmach.

Ksiądz RichardKsiądz Richard jest doświadczonym egzorcystą, który wierzy, że może pomóc Amy. Przybywa do miasteczka, aby wykonać egzorcyzm. Podczas egzorcyzmu Amy zaczyna wykazywać dziwne zachowania, a jej rodzice są przerażeni.

Ksiądz Richard wierzy, że może pomóc Amy, ale wkrótce odkrywa, że opętanie jest znacznie głębsze, niż się spodziewał. Wkrótce odkrywa, że Amy jest opętana przez złego ducha, który ma własne plany.

Walka o duszę AmyKsiądz Richard i rodzice Amy muszą stawić czoła złemu duchowi, aby uratować duszę Amy. Wkrótce odkrywają, że zły duch ma własne plany i nie zamierza się poddać. Muszą zmierzyć się z siłami ciemności, aby uratować duszę Amy.

Film "Exorcismus Opętanie Amy Evans" to opowieść o walce dobra ze złem. To historia o odwadze i wytrwałości, która pokazuje, że nawet w najciemniejszych chwilach można znaleźć nadzieję.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Exorcismus Opętanie Amy Evans obsada
Exorcismus Opętanie Amy Evans
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 98 min.
Reżyseria: Manuel Carballo
Scenariusz: David Muñoz
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 13 października 2010 (świat)

Exorcismus Opętanie Amy Evans - gdzie obejrzeć

od 4,90 zł
za film
Oglądaj
5 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Exorcismus Opętanie Amy Evans - Opinie

1 + 6 =

Exorcismus Opętanie Amy Evans - polecane w tej kategorii

Exorcismus Opętanie Amy Evans - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne