Supercyklon


1 głosy
Super Cyclone
Oceń film
5.00

Supercyklon - fabułaFabuła filmu "Supercyklon"Film "Supercyklon" to katastroficzny thriller z 1999 roku. Głównymi bohaterami są dr Jack Hall, jego syn Sam oraz dr Lucy Hall.

Dr Jack HallDr Jack Hall jest klimatologiem, który pracuje dla rządu Stanów Zjednoczonych. Jego zadaniem jest przewidywanie i monitorowanie zmian klimatycznych. Gdy odkrywa, że zmiany klimatyczne mogą doprowadzić do powstania supercyklonu, który zniszczy cały wschodni wybrzeż USA, postanawia ostrzec władze.

Sam HallSam Hall jest synem Jacka. Gdy Jack wyrusza do Waszyngtonu, by ostrzec władze, Sam wraz z grupą przyjaciół wybiera się na wycieczkę do Nowego Jorku. Niestety, wkrótce po ich przybyciu supercyklon uderza w miasto. Sam i jego przyjaciele muszą walczyć o przetrwanie.

Dr Lucy HallDr Lucy Hall jest siostrą Jacka. Gdy Jack wyrusza do Waszyngtonu, Lucy wyrusza wraz z grupą naukowców do Nowego Jorku, by zbadać skutki supercyklonu. Wkrótce odkrywa, że supercyklon jest jeszcze bardziej niszczycielski, niż się spodziewali.

ZakończenieJack i Lucy muszą połączyć siły, by uratować Sam i jego przyjaciół. W końcu udaje im się powstrzymać supercyklon i uratować Nowy Jork. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym rodzina Hallów jest razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Supercyklon obsada
Supercyklon
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Liz Adams
Scenariusz: Liz Adams
Produkcja: USA
Premiera: 18 września 2012 (świat)

Supercyklon - gdzie obejrzeć

2,90 zł
za film
Oglądaj
za darmo
Film z biblioteki CDA Premium
Oglądaj

Supercyklon - Opinie

8 + 5 =

Supercyklon - polecane w tej kategorii

Supercyklon - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne