Miasteczko Cut Bank


0 głosy
Cut Bank
Oceń film
0.00

Miasteczko Cut Bank - fabułaMiasteczko Cut BankMiasteczko Cut Bank to miejsce, w którym wszystko wydaje się być zamrożone w czasie. Mieszkańcy żyją w cieniu przeszłości, a wszystko wskazuje na to, że nic się tu nie zmieni. Denny, młody chłopak, który wychował się w Cut Bank, postanawia zmienić swoje życie i wyjechać z miasteczka. Przypadkowo nagrywa film, na którym widać morderstwo. Denny wie, że to jego szansa na wyjście z Cut Bank.

DennyDenny jest młodym chłopakiem, który wychował się w Cut Bank. Jest zmęczony życiem w małym miasteczku i marzy o wyjeździe. Przypadkowo nagrywa film, na którym widać morderstwo. Denny wie, że to jego szansa na wyjście z Cut Bank.

CassandraCassandra jest dziewczyną, która przybyła do Cut Bank, aby odnaleźć swoją przeszłość. Pracuje w lokalnym banku i szybko zaczyna zauważać dziwne zachowania wokół miasteczka. Denny i Cassandra zaczynają współpracować, aby odkryć prawdę o morderstwie.

Sheriff VogelSheriff Vogel jest szeryfem w Cut Bank. Jest zdeterminowany, aby złapać mordercę, ale jego metody są czasami kontrowersyjne. Denny i Cassandra muszą uważać, aby nie narazić się na gniew szeryfa.

FinaleDenny i Cassandra odkrywają, że morderstwo jest związane z przeszłością Cassandry. Muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu, aby rozwiązać zagadkę i uciec z Cut Bank. Czy uda im się wyjść z tej sytuacji cało?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miasteczko Cut Bank obsada
Miasteczko Cut Bank
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 89 min.
Reżyseria: Matt Shakman
Scenariusz: Roberto Patino
Produkcja: USA
Premiera: 22 maja 2015 (Polska)
16 czerwca 2014 (świat)

Miasteczko Cut Bank - gdzie obejrzeć

9,90 zł
za film
Oglądaj

Miasteczko Cut Bank - Opinie

4 + 5 =

Miasteczko Cut Bank - polecane w tej kategorii

Miasteczko Cut Bank - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne