Aresztujcie mnie


0 głosy
Arretez-moi
Oceń film
0.00

Aresztujcie mnie - fabułaFabuła filmu "Aresztujcie mnie"Film "Aresztujcie mnie" opowiada historię młodego mężczyzny o imieniu John. Jest on zwykłym pracownikiem biurowym, który mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia John zostaje oskarżony o popełnienie przestępstwa, którego nie popełnił.

John i jego przyjacieleJohn nie jest sam w swojej walce. Ma przyjaciół, którzy postanawiają mu pomóc. Wśród nich są: jego przyjaciel z dzieciństwa, Mike, który jest prawnikiem, oraz jego dziewczyna, Sarah, która jest dziennikarką. Wspólnie postanawiają udowodnić niewinność Johna.

Walka o wolnośćJohn i jego przyjaciele starają się odkryć prawdę o przestępstwie, którego John jest oskarżony. Próbują odnaleźć dowody, które mogą udowodnić jego niewinność. W tym celu wyruszają w podróż, aby odnaleźć kluczowe informacje.

ZakończenieJohn i jego przyjaciele w końcu odkrywają prawdę i udowadniają jego niewinność. John zostaje uniewinniony i wolny. Wszyscy są szczęśliwi, że udało im się pomóc Johnowi. Film kończy się sceną, w której John i jego przyjaciele świętują jego wolność.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Aresztujcie mnie obsada
Aresztujcie mnie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Jean-Paul Lilienfeld
Scenariusz: Jean-Paul Lilienfeld
Produkcja: Francja
Premiera: 6 lutego 2013 (świat)

Aresztujcie mnie - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Aresztujcie mnie - Opinie

9 + 8 =

Aresztujcie mnie - polecane w tej kategorii

Aresztujcie mnie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne