Złote święta


1 głosy
Golden Winter
Oceń film
1.00

Złote święta - fabułaZłote świętaŚwięta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszyscy są szczęśliwi i radośni. Wszyscy, z wyjątkiem Złotego Świętego, który mieszkał w małym domku na uboczu. Był samotny i smutny, ponieważ nikt nie chciał go odwiedzić.

Przybycie przyjaciółPewnego dnia, Złote Święto otrzymało list od swoich przyjaciół, którzy postanowili odwiedzić go w święta. Były to trzy małe elfy: Śnieżynka, Gwiazdka i Mikołaj. Elfy przybyły do Złotego Świętego z prezentami i wielką radością.

Przygotowania do świątElfy postanowiły pomóc Złotemu Świętemu przygotować się do świąt. Przygotowały piękne dekoracje, zrobiły świąteczne ciasta i napoje, a także zorganizowały wspaniałą zabawę.

Święta Bożego NarodzeniaKiedy nadszedł dzień świąt, Złote Święto było bardzo szczęśliwe. Elfy zorganizowały wspaniałą ucztę, a Złote Święto otrzymało prezenty od swoich przyjaciół. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i radośni.

ZakończenieŚwięta Bożego Narodzenia były wspaniałe dla Złotego Świętego. Elfy zostawiły mu prezenty i wspaniałe wspomnienia, które będzie pamiętał do końca życia. Złote Święto nigdy nie będzie samotne i smutne.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Złote święta obsada
Złote święta
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Sam Mendoti
Scenariusz: Tom Seidman
Produkcja: USA
Premiera: 25 września 2012 (świat)

Złote święta - gdzie obejrzeć

od 5 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Złote święta - Opinie

8 + 5 =

Złote święta - polecane w tej kategorii

Złote święta - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne