Nauka spadania


0 głosy
A long way down
Oceń film
0.00

Nauka spadania - fabułaFabuła filmu "Nauka spadania"Film "Nauka spadania" to opowieść o przygodach młodego chłopca o imieniu Sam. Sam jest zwykłym dzieckiem, które wraz z rodzicami mieszka w małym miasteczku. Pewnego dnia jego życie zmienia się diametralnie, gdy odkrywa, że jest w stanie latać.

Sam i jego przyjacieleSam nie jest sam w swoich przygodach. Towarzyszą mu jego przyjaciele: Margo, która jest jego najlepszą przyjaciółką, oraz David, który jest jego najlepszym przyjacielem. Razem próbują odkryć tajemnicę latania.

Walka z czasemSam i jego przyjaciele muszą walczyć z czasem, aby odkryć tajemnicę latania. Nie mają wiele czasu, ponieważ wkrótce Sam ma wyjechać z miasteczka. Muszą więc poświęcić wszystkie swoje siły, aby odkryć tajemnicę latania i nauczyć się latać.

Pomoc od nieoczekiwanego źródłaSam i jego przyjaciele otrzymują pomoc od nieoczekiwanego źródła. Okazuje się, że ich przygody są obserwowane przez tajemniczego starca o imieniu Pan. Pan wie wszystko o lataniu i postanawia pomóc Samowi i jego przyjaciołom w ich przygodzie.

Nauka spadaniaSam i jego przyjaciele uczą się latania z pomocą Pana. Uczą się, jak kontrolować swoje loty, jak unikać przeszkód i jak wykorzystać wiatr do swojej korzyści. W końcu uczą się, jak latać bezpiecznie i jak spadać bezpiecznie.

ZakończenieSam i jego przyjaciele odkrywają tajemnicę latania i uczą się spadać bezpiecznie. W końcu Sam musi wyjechać z miasteczka, ale jego przyjaciele zapewniają mu, że będzie mógł wrócić i kontynuować swoje przygody. Film kończy się sceną, w której Sam lata w stronę nieba.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Nauka spadania obsada
Nauka spadania
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komediodramat
Czas trwania: 96 min.
Reżyseria: Pascal Chaumeil
Scenariusz: Jack Thorne
Produkcja: Niemcy, Wielka Brytania
Premiera: 21 marca 2014 (Polska)
10 lutego 2014 (świat)

Nauka spadania - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Nauka spadania - Opinie

2 + 5 =

Nauka spadania - polecane w tej kategorii

Nauka spadania - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne