Ja Frankenstein


5 głosy
I Frankenstein
Oceń film
4.80

Ja Frankenstein - fabuła

Fabuła filmu "Ja Frankenstein"


Film "Ja Frankenstein" to ekranizacja komiksu o tym samym tytule. Akcja filmu rozgrywa się w wyimaginowanym mieście, którego mieszkańcy są świadkami walki między dobrem a złem. Głównym bohaterem jest Adam Frankenstein, który został stworzony przez doktora Frankensteina. Adam jest nieśmiertelnym stworzeniem, które zostało stworzone z części ludzkich i zwierzęcych.


Walka dobra ze złem


Adam zostaje wciągnięty w walkę między dobrem a złem, gdy jego twórca zostaje zamordowany przez demonicznego księcia Naberiusa. Naberius chce wykorzystać Adam do stworzenia armii nieśmiertelnych stworzeń, które będą służyć jego złym celom. Adam musi zmierzyć się z Naberiusem i jego armią, aby ocalić ludzkość.


Postacie występujące w filmie


W filmie występuje wiele postaci, w tym: - Adam Frankenstein - główny bohater, nieśmiertelne stworzenie stworzone przez doktora Frankensteina. - Naberius - demoniczny książę, który chce wykorzystać Adama do stworzenia armii nieśmiertelnych stworzeń. - Dr Frankenstein - twórca Adama, który zostaje zamordowany przez Naberiusa. - Igor - przyjaciel Adama, który pomaga mu w walce z Naberiusem. - Lady Eva - wampir, który pomaga Adamowi w walce z Naberiusem.


Zakończenie


Adam musi zmierzyć się z Naberiusem i jego armią, aby ocalić ludzkość. W końcu Adam pokonuje Naberiusa i jego armię, a ludzkość zostaje ocalona. Adam zostaje uznany za bohatera i zostaje przyjęty przez ludzi. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Adam i jego przyjaciele cieszą się zwycięstwem.

Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ja Frankenstein obsada
Ja Frankenstein
Kategoria: Filmy
Gatunek: Sci-Fi i fantasy, Sensacyjny
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Stuart Beattie
Scenariusz: Stuart Beattie, Kevin Grevioux
Produkcja: Australia, USA
Premiera: 24 stycznia 2014 (Polska)
16 stycznia 2014 (świat)

Ja Frankenstein - gdzie obejrzeć

od 23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Ja Frankenstein - Opinie

3 + 2 =
Adam, 2023-07-10 10:42:54
Bardzo dobry film musze przyznac Odpowiedz

Ja Frankenstein - polecane w tej kategorii

Ja Frankenstein - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne