Jagodowa miłość


0 głosy
My blueberry nights
Oceń film
0.00

Jagodowa miłość - fabułaFabuła filmu "Jagodowa miłość"Film "Jagodowa miłość" to romantyczna komedia, która opowiada historię miłości dwojga ludzi. Głównymi bohaterami są Jagoda i Kuba. Jagoda jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako dziennikarka w lokalnej telewizji. Kuba to przystojny mężczyzna, który prowadzi własną firmę budowlaną.

Spotkanie Jagody i KubyJagoda i Kuba spotykają się przypadkowo na ulicy. Od razu między nimi zaczyna iskrzyć. Kuba zaprasza Jagodę na randkę, która okazuje się strzałem w dziesiątkę. Od tego momentu zaczynają się spotykać regularnie.

Przeszkody na drodze do miłościJednak ich związek nie jest tak prosty, jak się wydaje. Jagoda i Kuba muszą zmierzyć się z wieloma przeszkodami. Na ich drodze staje m.in. Jagodin były chłopak, który nie chce się pogodzić z jej decyzją o zerwaniu z nim.

Happy endJednak Jagoda i Kuba nie poddają się i walczą o swoją miłość. W końcu udaje im się pokonać wszystkie przeszkody i odnaleźć szczęście. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Jagoda i Kuba wychodzą za siebie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Jagodowa miłość obsada
Jagodowa miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Dramat, Obyczajowy
Czas trwania: 91 min.
Reżyseria: Kar Wai Wong
Scenariusz: Kar Wai Wong, Lawrence Block
Produkcja: Chiny, Francja, Hongkong
Premiera: 13 lutego 2009 (Polska)
16 maja 2007 (świat)

Jagodowa miłość - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Jagodowa miłość - Opinie

1 + 7 =

Jagodowa miłość - polecane w tej kategorii

Jagodowa miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne