Pożądanie


2 głosy
Une rencontre
Oceń film
3.00

Pożądanie - fabułaFabuła filmu "Pożądanie"Film "Pożądanie" to historia miłosna, która rozgrywa się w Meksyku. Głównymi bohaterami są Diego i Teresa. Diego jest młodym, przystojnym mężczyzną, który pracuje jako kowal. Teresa to piękna, młoda kobieta, która jest córką bogatego właściciela ziemskiego.

Spotkanie Diego i TeresyDiego i Teresa spotykają się przypadkowo w miejscowym barze. Diego jest zafascynowany jej urodą i od razu zaczyna się w niej zakochiwać. Teresa jest zaskoczona jego zalotami, ale szybko zaczyna się do niego przekonywać.

Zazdrość i niebezpieczeństwoNiestety, ich związek nie jest łatwy. Teresa jest zazdrosna o Diego i nie chce, aby spotykał się z innymi kobietami. Diego z kolei jest zazdrosny o jej bogatego ojca. Ich miłość jest wystawiona na próbę, gdy Teresa dowiaduje się, że jej ojciec planuje wydać ją za mąż za innego mężczyznę.

Walka o miłośćDiego i Teresa postanawiają walczyć o swoją miłość. Próbują uciec razem, ale ich plany są zagrożone przez złego ojca Teresy. Diego musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu, aby ocalić swoją miłość. Czy uda mu się pokonać wszystkie przeszkody i ocalić swoją miłość?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pożądanie obsada
Pożądanie
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans
Czas trwania: Une rencontre min.
Reżyseria: Lisa Azuelos
Scenariusz: Lisa Azuelos
Produkcja: Francja
Premiera: 18 lipca 2014 (Polska)
12 stycznia 2014 (świat)

Pożądanie - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Pożądanie - Opinie

10 + 8 =

Pożądanie - polecane w tej kategorii

Pożądanie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne